kuchnieportal

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD już 27 marca!

27 marca rozpocznie się kolejna edycja Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD, które są największą imprezą branżową na Dolnym Śląsku. Targi gromadzą ponad 200 wystawców oraz około 10 000 odwiedzających. 

Tarbud.jpg

Targi skierowane są do firm z branży oraz osób zainteresowanych tematyką budownictwa oraz aranżacji wnętrz i ogrodów. Wydarzenie stanowi arenę spotkań i prezentacji producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji oraz producentów wyposażenia wnętrz. Dla wystawców to niepowtarzalna okazja, aby wypromować swoją ofertę, a dla odwiedzających szansa zapoznania się z nowościami oraz zdobycia wielu cennych i przydatnych informacji.

Organizatorzy Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz przygotowali liczne atrakcje i imprezy towarzyszące, w tym 20 wykładów i 25 warsztatów. Ich uczestnicy będą mogli m.in. zapoznać się z przepisami prawa budowlanego oraz wysłuchać specjalistycznych porad istotnych dla każdego kredytobiorcy. Dużą atrakcją będą również warsztaty z zakresu HOME STAGINGU, czyli profesjonalnego przygotowania nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Zostanie na nich pokazane, jak podnieść atrakcyjność mieszkania czy domu i wyeksponować jego walorów bez dużych nakładów finansowych. Z kolei warsztaty florystyczne to szansa, aby dowiedzieć się, jak zaprojektować i wykonać atrakcyjny oraz  funkcjonalny ogród czy taras.

Z myślą o uczestnikach targów, którzy odwiedzą je razem z dziećmi, otwarte zostanie bezpłatne PRZEDSZKOLE TARGOWE.

Patronem medialnym targów jest serwis kuchnieportal.pl. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie: www.tarbud.wroclaw.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95