kuchnieportal

SmartCube – modne regały na miarę twojej kuchni

SmartCube – modne regały na miarę twojej kuchni

Regały i niezabudowane półki to jedne z najmodniejszych elementów wyposażenia wnętrz. Tradycyjnie goszczą w salonach i pomieszczeniach gospodarczych, jednak od kilku sezonów z powodzeniem wprowadzamy je również do kuchni. Poznajcie nowy system regałów SmartCube od PEKI, z którymi łatwiej urządzicie modne i dobrze zorganizowane wnętrze!

Modułowy system regałów dopasowany się do każdego wnętrza

Półki PEKA z systemu SmartCube dają nam bardzo dużą swobodę aranżowania kuchni i innych pomieszczeń. Regały mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach, jeden nad drugim lub łączone w dowolny sposób. To my decydujemy, jaki układ najlepiej sprawdzi się w naszej kuchni, salonie czy przedpokoju. Ponadto półki możemy zintegrować z innymi meblami lub zamontować jako samodzielny element. Co więcej, PEKA oferuje gotowe regały SmartCube lub elementy do ich samodzielnego tworzenia – dla jeszcze większej swobody aranżowania wnętrz!

Regały z systemu SmartCube możemy zawiesić na ścianie lub wybrać bardziej niekonwencjonalne rozwiązanie. Inspiracją dla nas może być ekspozycja firmy PEKA przygotowana na targi wnętrzarskich Warsaw Home, gdzie system półek ustawiono bezpośrednio na wyspie kuchennej. Ta elastyczność to konsekwencja myśli projektowane. Cube oznacza bowiem kostkę – bazowanie na tej prostej bryle pozwala tworzyć meble, które są uniwersalne oraz świetnie pasują do nowoczesnych aranżacji.

Regały do kuchni PEKA

Polecamy:

W zgodzie z trendami, czyli regały do kuchni SmartCube w industrialnym stylu

Nowoczesne, proste wzornictwo regałów SmartCube wpisuje się w aktualne trendy. Z jednej strony za sprawą otwartej formy, z drugiej dzięki surowemu, industrialnemu stylowi. Już jedna lub kilka półek wystarczy, aby kuchnia zyskała modny charakter. Regały SmartCube są dostępne w kolorach inox i czarnym, które podkreślają przemysłowy design a jednocześnie pasują do większości wnętrz.

Regały do kuchni PEKA

Zaletą regałów SmartCube jest również możliwość personalizacji wnętrza. Ustawiając na odsłoniętych półkach  elementy dekoracyjne, pamiątki, zdjęcia a nawet ulubione części zastawy podkreślimy niepowtarzalny styl kuchni czy salonu i nadamy im osobisty wygląd.

Podsumujmy zalety systemu Smartcube:

  • lepsza organizacja przestrzeni;
  • urozmaicony wygląd wnętrza, dzięki zestawieniu otwartych i zamkniętych półek;
  • nowoczesny i modny design regałów;
  • łatwa personalizacja wnętrza;
  • pełne dopasowanie systemu, w tym liczby i ustawienia półek, do naszych potrzeb.

7.02.2018


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Patrycja
9 lutego 2018, 11:03
3/0

A ściereczka do kurzu jest gratis 😉

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95