kuchnieportal

Rozstrzygnięcie konkursu: Bądź mobilny z CAD Share-it i pojedź na szkolenie Kronospan do Drezna !

Poznaliśmy wyniki zorganizowanego przez firmy Cad Projekt K&A i Kronospan konkursu dla użytkowników systemu mobilnego CAD Share-it. Nagrodzono pracę autorstwa p. Pani Barbary Witek, która zdaniem jury konkursu zaprezentowała najciekawszy i najbardziej dopracowany projekt. W ramach wygranej p. Barbara pojedzie na dwudniowe szkolenie produktowe Kronospan do Drezna.
 
 

Konkurs Cad
Fot. Projekt laureata konkursu p. Barbary Witek.

Konkurs został zorganizowany dla użytkowników programów do projektowania i wizualizacji wnętrz CAD Decor, CAD Decor PRO i CAD Kuchnie, którzy wykorzystują w swojej pracy zaawansowane technologiczne narzędzie – system mobilny CAD Share-it. System umożliwia w automatycznie tworzonym e-mailu przesłanie do klienta linku do 360° panoramy przgotowanego projektu, którą może obejrzeć w dowolnej przeglądarce internetowej lub urządzeniu mobilnym, komputerze czy laptopie.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przesłanie projektu dowolnego wnętrza (dwóch niezależnych pomieszczeń) przy użyciu systemu mobilnego CAD Share-it. W projekcie uczestnicy konkursu musieli wykorzystać min. jeden dekor z kolekcji Kronospan.

Laureat konkursu ? Pani Barbara Witek, pojedzie na ufundowane przez firmę Kronospan dwudniowe szkolenie produktowe, które odbędzie się w terminie 26-27 marca 2015 roku.

Więcej informacji na temat konkursu Bądź mobilny z CAD Share-it i pojedź na szkolenie Kronospan do Drezna można znaleźć na stronie organizatora: www. cadprojekt.com.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95