kuchnieportal

Przytulna kuchnia w ciepłych barwach jesieni

Ciepła, złota jesień jest wyjątkowo malownicza, ale zazwyczaj trwa bardzo krótko. Jej niepowtarzalny klimat możemy na stałe wprowadzić do mieszkania za sprawą kuchni w jesiennych barwach. Niemiecki producent mebli kuchennych ma wymiar, firma Nolte Küchen, przygotowała nową linię kolorystyczną Home, która urzeka spokojnymi i stonowanymi odcieniach żółci oraz pomarańczy, ciepłymi, głębokimi czerwieniami, a także subtelnymi szarościami i bielami. Zabudowa wykonana w tej palecie barw będzie wyjątkowym i intrygującym elementem aranżacji kuchni. 

Przytulna kuchnia – kolory

Kolory, jakimi się otaczamy, mogą podbudzać i stymulować do działania lub też wyciszać, uspokajać, sprzyjać koncentracji. Kuchnia jest pomieszczeniem wyjątkowym w domu, w którym spędzamy dużo czasu, dlatego warto zadbać, aby jej kolorystyka była harmonijna i estetyczna. Niemiecki producent mebli kuchennych na wymiar, firma Nolte Küchen, opracowała nową linię kolorystyczną lakierów w macie Home, która odpowiada na te wymagania. To starannie skomponowana paleta 9 barw, które podkreślają atmosferę wnętrza i nadają mu piękny, klimatyczny wygląd. Linia Home inspirowana jest ciepłymi kolorami natury. Szafran, curry, papryka i dzika róża wprowadzą do wnętrza inspirującą i komfortową atmosferę. Ich ciepłe, apetyczne odcienie doskonale współgrają z charakterem kuchni. Jesienna paleta barw uzupełniona jest neutralnymi odcieniami bieli i szarości.

Przytulna-kuchnia-w-ciepłych-barwach-jesieni-2.jpg
Fot. Kuchnia z frontami z linii Soft Lack w kolorach Magma i Curry (paleta Home), Nolte Küchen, www.nolte-kuechen.pl 

Starannie dobrana linia kolorystyczna Home pozwala tworzyć harmonijne, eleganckie i spójne połączenia. Każda barwa jest szczegółowo opisany i zawiera rekomendacje zestawienia z innymi kolorami. Możemy wybrać dwa, ulubione odcienie w których zostanie wykonana zabudowa kuchenna lub zdecydować się na wyrazisty akcent w postaci wielobarwnego mebla. Doskonale zostało to zobrazowane w projekcie kuchni Country House od Nolte, w którym fronty szuflad komody wykończono różnymi kolorami z linii Home.

Przytulna-kuchnia-w-ciepłych-barwach-jesieni.jpg
Fot. Projekt kuchni Country-house z frontami z linii Frame Lack w kolorystyce Home, Nolte Küchen 

Projektanci Nolte Küchen przygotowali różne konfiguracje kolorów linii Home, które są inspiracją i ułatwieniem podczas aranżowania kuchni. Opracowali także propozycje zestawień barw z drewnianymi dekorami z bogatej oferty Nolte. Jedną z nich jest połączenie słonecznego koloru curry z bielą lub drewnianym dekorem o szarym wybarwieniu (wzór Limed Marsh oak) czy też z szarościami (kolory Lava i Magma), czego przykładem jest projekt kuchni Terraced Hosue.

Przytulna-kuchnia-w-ciepłych-barwach-jesieni-6.jpg
Fot. Propzycje łączeń kolorystycznych matowych lakierów z linii Home, Nolte Küchen

Matowe lakiery w kolorystyce Home są dostępne w czterech modelach frontów: Soft Lack, Country Lack, Frame Lack oraz Windsor Lack. Pierwsze dwa posiadają gładką, nowoczesną powierzchnię, dwa kolejne są eleganckimi frontami ramowymi.

Wszystkie kolory z linii Home:

Przytulna-kuchnia-w-ciepłych-barwach-jesieni-5.jpg

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95