kuchnieportal

Poznaj możliwości programu do projektowania wnętrz CAD Decor PRO

Szerokie możliwości projektowe, fotorealistyczne wizualizacje i prezentacja projektu za pośrednictwem Internetu – to tylko niektóre z udogodnień, jakie zapewnia program CAD Decor PRO poznańskiej firmy CAD Projekt K&A. CAD Decor PRO to nowoczesne narzędzie do projektowania pomieszczeń oraz mebli przeznaczone dla architektów i projektantów wnętrz, studiów meblowych i zakładów stolarskich. Projekty w nim wykonane wiernie oddają wygląd przyszłej realizacji, a ponadto charakteryzują się zaawansowanymi możliwościami ich prezentacji.

Projekt, który odwzorowuje rzeczywistość

 

CAD Decor PRO to jeden z najbardziej wszechstronnych programów do projektowania wnętrz, jakie są dostępne w Polsce. Jego zaawansowane funkcjonalności pozwalają tworzyć profesjonalne i realistyczne projekty oraz prezentować je w nowoczesnej formie animacji. Jednocześnie program jest łatwy w obsłudze, co zapewnia czytelny i intuicyjny interfejs.

Poznaj-możliwości-programu-do-projektowania-wnętrz-CAD-Decor-PRO
Fot. CAD Projekt K&A

CAD Decor PRO daje szerokie możliwości projektowe, w tym generowanie projektów ściśle dostosowanych do konkretnego wnętrza. W oparciu o jego funkcjonalności można przedstawić inwestorowi m.in. dokładny i fotorealistyczny projekt kuchni. Bogata baza mebli kuchennych polskich i zagranicznych producentów pozwala kreować różnorodne wnętrze. Szczególnym udogodnieniem jest opcja tworzenia i zapisywania w programie szafek własnego projektu oraz modyfikowanie gotowych modeli dostępnych w bazie. Atut CAD Decor PRO to również moduł blatów, który pozwala generować blaty typowe i nietypowe o dowolnej grubości, szerokości i długości, różnych obrzeżach i narożnikach (w przypadku blatów nietypowych użytkownik samodzielnie rysuje ich obrys). Ponadto można wykonać w nich otwory o dowolnym kształcie, dzięki czemu wierne odwzorowanie rzeczywistego wyglądu i układ blatu staje się jeszcze łatwiejsze!

Poznaj-możliwości-programu-do-projektowania-wnętrz-CAD-Decor-PRO.jpg
Fot. CAD Projekt K&A

CAD Decor PRO zapewnia dużą swobodę nie tylko w zakresie tworzenie elementów wyposażanie wnętrza, ale również pozwala wiernie odtworzyć rzeczywisty wygląd jego samego. Funkcja rysowania ścian o różnych wymiarach z uwzględnieniem elementów dodatkowych, takich jak skosy, okna, drzwi, przyłącza instalacyjne, występy, otwory i wnęki, umożliwia tworzenie projektów nawet najbardziej nietypowej przestrzeni. Ponadto dynamiczne modelownie 3D pozwala kreować i modyfikować obiekty trójwymiarowe w projekcie. Siedem rodzajów elementów dowolnych można dowolnie kształtować, wkomponować we wnętrze oraz dopasować do siebie wzajemnie. Dzięki temu wykonawca może zaprezentować inwestorowi projekt, który wiernie oddaje wygląd przyszłej realizacji.

Fotorealistyczne wizualizacje

Precyzyjny projekt wymaga narzędzi, które pozwolą w wierny i atrakcyjny sposób wyeksponować jego zalety. Wyróżnikiem programów CAD Projekt K&A są funkcje pozwalające generować fotorealistyczne wizualizacje. Moduł Renderingu Profesjonalnego ? Render PRO, który jest elementem programu CAD Decor PRO, uwzględnia różne typy oświetlenia wnętrza i jego naturalne załamania. Jednocześnie algorytmy obliczeniowe programu sprawiają, że obraz z uwzględnieniem tych zmiennych można zobaczyć prawie natychmiast po ich wprowadzeniu. Dzięki renderingowi klient może zapoznać się z przyszłym wyglądem wnętrza w różnym jego oświetleniu ? podobnie, jak dzieje się w to w rzeczywistości. Dodatkowo Render PRO pozwala uzyskać realistyczny wygląd obiektów szklanych, przezroczystych, metalowych i lustrzanych.

Poznaj-możliwości-programu-do-projektowania-wnętrz-CAD-Decor-PRO-2.jpg
Fot. CAD Projekt K&A

Firma CAD Proejkt K&A cały czas udoskonala swoje programy. W ramach niedawnych aktualizacji pojawiły się nowe możliwości prezentacji projektów, takie jak tworzenie i prezentowanie trójwymiarowych obrazów anaglifowych, nakładanie filtrów artystycznych (podczas zapisywania wizualizacji jako ilustracji), tworzenie przejść tonalnych łączących widok foto-realistyczny z filtrem artystycznym, podgląd wydruku aktualnego widoku wizualizacji czy wyświetlanie filmu w filmie.

Nowoczesne metody prezentacji projektu bezpośrednio lub przez Internet

Aplikacja Export 3D pozwala prezentować projekty przygotowane m.in. w CAD Decor PRO, jako animacje, w których kamera obraca się wokół własnej osi. Dodatkowym atutem modułu Export 3D jest możliwość sterowania obrazem i przybliżania lub oddalania wybranego widoku. Dzięki temu użytkownik może zobaczyć wnętrze w różnych perspektywach: uwzględniając jego szczegóły lub uzyskać całościową perspektywę.

Projekty wykonane w progarmie CAD Decor PRO


Twórcy CAD Decor PRO zadbali również o profesjonalizm i łatwość prezentacji, które podnoszą jakość usługi i usprawniają komunikację z inwestorem. Gotowy projekt w postaci animacji przygotowanej w module Export 3D można pokazać na komputerze klienta bez konieczności instalowania na nim oprogramowania CAD. Drugim wariantem jest  prezentacje projektu za pomocą Internatu. Umożliwia to nowa aplikacja mobilna CAD Share-it, dzięki której użytkownik może udostępniać przygotowaną przez siebie wizualizacje dowolnej liczbie osób za pośrednictwem poczty elektronicznej, strony internetowej lub przy użyciu kodów QR. Gotowy projekt można zobaczyć i zaprezentować na dowolnym smartfonie i tablecie w postaci Panoramy 360°. Aplikacja obsługuje bowiem ponad 4000 urządzeń mobilnych (systemy Android i IOS) oraz PC-ty z systemem Windows.

Poznaj-możliwości-programu-do-projektowania-wnętrz-CAD-Decor-PRO-3.jpg
Fot. CAD Projekt K&A

Program CAD Decor PRO ułatwia i skraca czas wykonania projektu, gwarantując przy tym realistyczny oraz precyzyjny efekt końcowy. Dzięki temu projekt przedstawiony inwestorowi wiernie oddaje wygląd przyszłej realizacji. Natomiast nowoczesne aplikacje, takie jak Export 3D i CAD Share-it pozwalają zaprezentować projekt w atrakcyjny i najbardziej wygodny dla inwestora sposób. Wszystkie te elementy zapewniają wysoką jakość usługi oraz znacznie usprawniają proces komunikacji z klientem.

Więcej informacji na stronie: www.cadprojekt.com.pl

 

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Gotowe projekty domów szkieletowych

Gotowe projekty stajni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95