kuchnieportal

Piekarnik z windą

Czy zdarzyło Wam się oparzyć drzwiczkami piekarnika podczas wyjmowani z niego potraw? W ofercie marki Siemens pojawiła się nowość – piekarnik ścienny liftMatic z wbudowaną windą, który niweluje ten problem. Jego ścianki nie przeszkadzają bowiem próbować, doprawiać czy swobodnie wyjmować dań. Winda to tylko jedna z zaawansowanych funkcjonalności piekarnika liftMatic. 

Piekarnik-z-windą.jpg
Fot. Piekarni liftMatic, Siemens

Automatyczna winda piekarnika

Piekarnik ścienny liftMatic wyposażony jest w automatyczną windę, która zjeżdża po naciśnięciu guzika, dając w ten sposób swobodny dostęp do jego zawartości. Sprzęt można zamontować na dowolnej ścianie, a wysokość opuszczania windy dostosować do miejsca, jakim się dysponuje. Dodatkowo winda wyposażona jest w dwie prędkości zjazdu.

Ceramiczny spód i funkcja samooczyszczania

Spód piekarnika liftMatic zbudowany jest z płyty ceramicznej, która zapobiega przywieraniu potraw. Dzięki temu można przygotowywać je beż użycia blachy. Ponadto budowa płyty umożliwia podlewanie dań w czasie pieczenie ? nawet 250 ml wody nie przedostanie się poza jej krawędź.
Płyta ceramiczna jest niezwykle łatwa w czyszczenie dzięki funkcji pyrolitycznego samooczyszczania activeClean. Sprawia ona, że pozostałości z pieczenia czy grillowania zamieniają się w łatwy do usunięcia popiół. Dzięki temu użytkownik może zapomnieć o uciążliwym szorowaniu i drażniących środkach myjących.

Dodatkowe zabezpieczenia windy

Piekarnik ścienny liftMatic wyposażony jest w dodatkowe zabezpieczenia:

  • Funkcje blokady ustawień i uruchomienia windy przez dzieci
  • Sensory, który blokują zjazd windy jeżeli pojawi się pod nią przedmiot
  • Konstrukcję elementów grzejnych, która zapobiega poparzeniom

Piekarnik posiada dwie lampy boczne oraz lampę górną, która pozostaje aktywna również po jego otwarciu. Dodatkowym atutem liftMatic jest funkcja Speed, która skraca czas przygotowywania potraw nawet o 30%.

Więcej informacji o produkcie znajdują się na stronie producenta: www.siemens-home.pl
 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95