kuchnieportal

Opływowa kuchnia Eclips najlepszą realizacją maja!

Dynamiczny kształt i oryginalny układ zabudowy to cechy wyróżniające kuchnię Eclips wybraną przez naszych Czytelników majową „Realizacją miesiąca”. Autorem i wykonawcą projektu jest firma Kuchnie Janas z woj. dolnośląskiego. Zwycięska realizacja pokazuje, że odważna, zdecydowana w formie kuchnia może być jednocześnie funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. 

Kuchnia otwarta na salon

Eclips to kuchnia otwarta na salon. Taki układ architektoniczny stwarza duże wymagania aranżacyjne. Projektanci firmy Kuchnie Janas postawili na bardzo modną, a przy tym uniwersalną biel, która doskonale komponuje się z resztą pomieszczenia. Fronty lakierowane na wysoki połysk dodają wnętrzu elegancji i podkreślają jego przestronność. Sama kuchnia, pomimo zdecydowanego kształtu, zachowuje nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Zostało to osiągnięte dzięki rezygnacji z górnych szafek. W ten sposób uwaga odbiorców koncentruje się na oryginalnej zabudowie dolnej, a całe wnętrze nabiera lekkiego i dynamicznego wyglądu.

Opływowa-kuchnia-Eclips-najlepszą-realizacją-maja-2.jpg  Opływowa-kuchnia-Eclips-najlepszą-realizacją-maja-3.jpg

Nieograniczone możliwości projektowe

Cechą wyróżniającą kuchnię Eclpis jest jej opływowy kształt przypominający podkowę. ?Kuchnia Eclips wykonana przez naszą firmę pokazuje nieograniczone możliwości projektowe w odniesieniu do konturu i formy zabudowy kuchennej? ? mówi właściciel firmy Kuchnie Janas, p. Sławomir Janas. Kształt zabudowy został powtórzony na podwieszanym suficie, co nadaje wnętrzu unikalnego wyglądu. Ponadto, dzięki zestawieniu tych dwóch elementów wnętrze tworzy bardzo spójną kompozycję.

Opływowa-kuchnia-Eclips-najlepszą-realizacją-maja,jpg

Opływowy kształt kuchni został uzyskany m.in. dzięki zastosowaniu giętkich frontów wykonanych z płyty MDF. To rozwiązanie wymaga innych technik produkcji niż w przypadku frontów prostych, przez co nie jest dostępne u każdego producenta mebli. Giętkie powierzchnie stanowią zatem nie tylko element funkcjonalny kuchni, ale również są jej designerskim wyróżnikiem.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Ponadto kuchnia zachowuje jednolity i nowoczesny wygląd dzięki zastosowaniu systemu mechanicznego wspomagania otwierania frontów TIP-ON. System działa na docisk, przez co pozwala na rezygnację z tradycyjnych uchwytów.

Opływowa-kuchnia-Eclips-najlepszą-realizacją-maja-9.jpg

Dolne szafki w pełni funkcjonalne

Brak górnych szafek nie zmniejsza funkcjonalności kuchni Eclips. Duża ilość dolnych schowków oraz ich wyposażenie zapewniają wystarczającą przestrzeń do przechowywania. Wnętrze zabudowy zostało wyposażone w produkty pozwalające na kompleksowe wykorzystanie jej przestrzeni. Przykładem tego są kosze obrotowe z pełnym dnem, które pozwalają na  swobodny dostęp nawet do trudniej dostępnych narożników.

Opływowa-kuchnia-Eclips-najlepszą-maja-10.jpg  Opływowa-kuchnia-Eclips-najlepszą-realizacją-maja-11.jpg

Wnętrze zabudowy zostało wyposażone w produkty jednego z wiodących producentów, firmy BLUM. Wytrzymałe szuflady TANDEMBOX Antaro w śnieżnej bieli zapewniają bezproblemowe i komfortowe użytkowania zabudowy. Zastosowanie tej samej kolorystki na frontach i w części wewnętrznej  szuflad pozwala zachować spójny i estetyczny wygląd kuchni nawet przy wysuniętych schowkach.

Blat roboczy z granitu ? trwałe dopełnienie kuchni

Kuchnia Eclips wyposażona jest w blat roboczy wykonany z granitu o grubości 30 mm. Jego powierzchnia jest polerowana, dzięki czemu dobrze komponuje się z połyskującymi frontami kuchennymi.

Opływowa-kuchnia-Eclips-najlepszą-realizacją-maja-6.jpg  Opływowa-kuchnia-Eclips-najlepszą-realizacją-maja-4.jpg

Sam granit jest jednym z najbardziej trwałych i polecanych materiałów na blaty. Jego właściwości zapewniają mu wysoką odporność na takie czynniki jak wysokie temperatury, zarysowania czy działanie substancji chemicznych. Zastosowanie granitu pozwala na swobodne i wygodne wykonywanie codziennych prac ? gotując czy zmywając nie trzeba obawiać się, że np. gorący lub ciężki garnek uszkodzi powierzchnię blatu.

Realizacja kuchenna firmy Janas Kuchnie to przykład dbałości zarówno o ciekawy design, jak i wysoką jakość materiałów wykorzystanych w produkcji mebli. Mix tych dwóch zmiennych zastosowanych przez firmę wykonującą meble gwarantuje, że kuchnia jest efektowną, przyciągającą wzrok wizytówką całego domu i będzie służyć domowinkom przez wiele lat.

Opływowa-kuchnia-Eclips-najlepszą-realizacją-maja-5.jpg

 

2 komentarze

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Kasia
7 maja 2018, 12:55
0/0

Autorem kuchni jest firma Janas

sylwia
5 maja 2018, 23:17
3/0

śliczna kuchnia jak marzenie można prosić o wymiary i cenę?

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95