kuchnieportal

Nowoczesne oświetlenie LED od firmy GTV

Taśmy LED umożliwiają efektowne i funkcjonale podświetlenie mebli i wyeksponowanie innych elementów pomieszczenia. Firma GTV, znany dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia, oferuje wyposażenie, które umożliwia zastosowanie tego modnego elementu w każdym wnętrzu. W jej ofercie znajdują się taśmy LED, profile oraz zasilanie gwarantujące trwałą i sprawną pracę instalacji, która jest jednocześnie niezwykle praktycznym i dekoracyjnym elementem pomieszczenia.  

Nowoczesne oświetlenie od firmy GTV
Fot. GTV

Taśmy LED oferowane przez firmę GTV  można swobodnie stosować  na różnego rodzaju meblach i płaszczyznach. Ich miękka i elastyczna konstrukcja umożliwia łatwy i szybki montaż, a dwustronna folia samoprzylepna pozwala umieścić je w niemal  każdym miejscu. Taśmy ledowe od firmy GTV mogą być montowane w różnym ułożeniu: pionowo, poziomo oraz na płaszczyźnie z kantami. Jednocześnie zachowują bardzo wysoką jakości światła.  Diody SMD 5050, w  które są wyposażone taśmy zapewniają instalacji niezwykle długą żywotność. Pracują nawet 50 000 godzin. Są przy tym energooszczędne, co pozwala obniżyć koszty ich eksploatacji.

Firma GTV oferuje również rozwiązanie, które chroni taśmy LED przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Specjalne profile wpuszczane z serii GLAX GTV osłaniają instalację przed uszkodzeniem, a jednocześnie pełnią rolę radiatora. Dzięki temu ciepło, które wytwarzają diody zostaje rozproszone, co jeszcze dodatkowo wydłuża czas ich użytkowania.

Profile na taśmy LED z serii GLAX GTV są nie tylko praktyczne,  ale zachowują także wysokie walory estetyczne. Dostępne są w dwóch rodzaje osłon: mlecznej i transparentnej, których montaż odbywa się na wcisk. Ich delikatny kształt sprawia, że można umieszczać je nie tylko pod szafkami czy w szafach, ale także w miejscach eksponowanych, np. na ścianach czy przedniej części zabudowy kuchennej.

Elementem uzupełniającym taśmy LED i oprawy jest zasilanie, od którego jakości w znacznym stopniu zależy ich trwałe i optymalne użytkowanie. Firma GTV ma w swojej ofercie bogatą propozycję transformatorów oraz zasilaczy ledowych. Wśród nich znajduje się super cienki zasilacz LED, którego najnowszy model pojawił się właśnie na rynku. Wraz z dystrybutorem na sześć gniazdek lub pojedynczą złączkę umożliwia on podłączenie kilku punktów świetlnych.

 

Nowoczesne oświetlenie LED od firmy GTV
GTV to polska firma istniejąca 17 lat na rynku. Jest jednym z czołowych w kraju producentów akcesoriów meblowych i oświetlenia. Firma działa na wielu rynkach europejskich. Produkty marki GTV wyróżnia dbałość o normy bezpieczeństwa i jakości, a także estetyka. 
Linia Prestige firmy GTV to produkty specjalnie wyselekcjonowane, o wysokiej jakości i estetycznej formie. Optymalna cena tych akcesoriów i oświetlenia sprawia, że pozwolić sobie na nie mogą wszyscy klienci. Dożywotnia gwarancja niektórych z produktów podnosi ich atrakcyjność. 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95