kuchnieportal

Nowoczesna kuchnia w bieli listopadową „Realizacją miesiąca”

Nowoczesna kuchnia w bieli listopadową „Realizacją miesiąca”

Najlepsza kuchnia listopada wyróżnia się ciekawą, zgeometryzowaną budową. Projektanci studia Kuchnie Pinio z Tychów, które wykonało zwycięską realizację, zadbali o jej funkcjonalne i estetyczne walory. Nowoczesna zabudowa w modnej bieli kryje w sobie wiele praktycznych rozwiązań, które zapewniają wygodę korzystania z niej oraz podkreślają reprezentacyjny charakter kuchni.  

Nowoczesna kuchnia – biel nadaje ton

Realizacja studia Pinio to przemyślana i dostosowana do wymagań otwartej kuchni koncepcja nowoczesnego wnętrza. Jej projektanci wykorzystali funkcjonalny pomysł dodatkowej strefy roboczej oddzielonej od głównej części kuchni. Strefę te umiejscowiono w rogu kuchni i ukryto za drzwiami przesuwnymi, dzięki czemu jest ona niewidoczna dla osób przebywających w salonie.

W tej swoistej spiżarni zamontowaliśmy dodatkowy blat roboczy, na którym można wykonywać wybrane prace kuchenne (m.in. te, przy których łatwo tworzy się bałagan). Znajdują się w niej również półki do przechowywania zapasów czy rzadziej używanych sprzętów AGD, np. tostera,  krajalnicy i sokowirówki – wyjaśnia p. Małgorzata Sułek z firmy Kuchnie Pinio. Dzięki temu rozwiązaniu główna część kuchni otwarta na salon zachowuje reprezentacyjny wygląd.

W najlepszej kuchni listopada białe, lakierowane fronty MDF zestawiono z granitowym blatem, tworząc elegancką aranżację w stylu black&white. Zastosowanie jasnych powierzchni w połysku pozwoliło wykreować nowoczesną kuchnię o lekkim i świeżym wyglądzie. Natomiast trwały i odporny na czynniki zewnętrzne blat podnosi walory użytkowe kuchni. Bez obaw można na nim stawiać gorące naczynia, a nawet kroić.

AGD do zabudowy w nowoczesnej kuchni

Kuchnia studia Pinio została wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD firmy Electrolux, który zapewnia jej wysoką funkcjonalność oraz interesujący wygląd. Urządzenia do zabudowy (m.in. piekarnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy i szuflada grzewcza) współtworzą nowoczesną, dopracowaną bryłę mebli. Ciekawym elementem wyposażenia jest pojemna chłodziarko-zamrażarka, która powstała z dwóch osobnych urządzeń. Oddzielnie zmontowane i połączone ze sobą chłodziarka oraz zamrażarka tworzą kombinację typu side-by-side z frontami ze stali szlachetnej, które idealnie licują z zabudową meblową – mówi p. Małgorzata Sułek.

W strefie mokrej umieszczono jednokomorowy zlewozmywak BLANCO STATURA 6-U ze stali szlachetnej. Zlewozmywak współgra wizualnie z pozostałymi elementami wyposażenia kuchni, a jednocześnie, wraz ze zmywarką, tworzy wygodną strefę zmywania.

Polecamy: 

Gotowe projekty domów 

Projekty altan ogrodowych

Projekty domów szkieletowych

Trwałe i funkcjonalne akcesoria

Projektanci studia Kuchnie Pinio zadbali również o wysoką jakość wyposażenia samej zabudowy. W szufladach zamontowano systemy wspomagania otwierania SERVO DRIVE marki Blum, które zapewniają wygodne i ciche użytkowanie frontów. Jednocześnie pozwalają zrezygnować z tradycyjnych, wystających uchwytów, które mogłyby zaburzyć nowoczesną bryłę zabudowy. Szafki wiszące oraz górne szafki nad lodówką, mikrofalą i ekspresem wyposażono w siłowniki Blum, które gwarantują stabilną, trwałą pracę mebli.

W szafce narożnej zastosowano system półek Le Mans firmy PEKA (o charakterystycznym kształcie nerek). Dzięki swojej wysuwanej konstrukcji, zapewnia on swobodny dostęp do rzeczy umieszczonych w tym problematycznym obszarze zabudowy oraz pozwala w pełni wykorzystać jej powierzchnię. ?Dbając o wysoką jakość i wygodę użytkowania kuchni, nowoczesne systemy jezdne zastosowaliśmy również w innych częściach zabudowy? – mówi p. Małgorzata Sułek. Obok szafki zlewozmywakowej zamontowano wąski wyciąg z półeczką i wieszakami na ściereczki kuchenne. Ze względu na swój niewielki rozmiar zabiera on mało miejsca, a jednocześnie pozwala wygodnie przechowywać akcesoria do zmywania. Z lewej strony zmywarki znajduje się natomiast praktyczny kosz cargo firmy PEKA z dwiema półkami na butelki.

Kuchnię zwieńczono półwyspem, który stanowi łącznik między częścią kuchenną a salonem. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w projekcie półwyspu – od strony salonu zamontowano 6 szuflad z przeznaczeniem na akcesoria używane w  części jadalnianej. Dodatkowym atutem kuchni jest oświetlenie podszafkowe, które rozjaśnia powierzchnię blatu roboczego, a jednocześnie stanowi element dekoracyjny we wnętrzu. Wszystkie te elementy sprawiają, że realizacja studia Kuchnie Pinio jest estetyczną wizytówką wnętrza, a  zarazem wyróżnia się wysoką funkcjonalnością i wygodą użytkowania.

Kuchnie PINIO

 

 

 

 

 

 

5 komentarzy

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
GRAŻKA
23 marca 2017, 14:01
0/0

MOJE MARZENIE TAKA KUCHNIA OBY SIĘ SPEŁNIŁO

Malsa
3 lutego 2016, 09:04
1/0

ale sliczne

Halina
22 stycznia 2016, 21:19
0/0

Dziekuje za info

kuchnieportal
14 stycznia 2016, 10:40
2/0

Pani Halino, zapraszamy do kontaktu z wykonawcą prezentowanej kuchni, studiem Kuchnie Pinio, który będzie mógł udzielić Pani szczegółowych informacji.

Halina
6 stycznia 2016, 20:52
4/0

cudo ! ciekawe ile kosztuje taka jak widze na zdjeciu ?

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95