kuchnieportal

Nowe baterie kuchenne TEKA – niepowtarzalne barwy i kształty!

Nowe baterie kuchenne TEKA  – niepowtarzalne barwy i kształty!

Oryginalny detal w postaci nietypowej baterii kuchennej niekiedy wystarczy, aby wnętrze nabrało nowego wyrazu. Firma TEKA przygotowała bogatą propozycję designerskich baterii, które dodadzą kuchni wyrazu, podkreślą jej styl, a przy tym będą jej niezwykle funkcjonalnym elementem. 

Fot. Bateria kuchenna IN 995 Inca Yellow, TEKA

Nowoczesne baterie w wyrazistych kolorach
 
Kolorowe akcesoria stanowią radosny akcent we wnętrzu i pięknie ożywiają aranżację. Przykładem tego są designerskie baterie TEKA INCA Fashion Colors dostępne w wyjątkowej palecie barw: energetycznej fuksji, soczystej pomarańczy, żółtej limonce oraz w pastelowym błękicie. Doskonale współgrają one z nowoczesnymi aranżacjami, w których stawia się na oryginalność i indywidualny styl. Wyraziste kolory dodają kuchni niepowtarzalnego charakteru. Jednocześnie półokrągły kształt i proste wykończenie baterii równoważą ich zdecydowaną barwę i sprawiają, że zachowują one elegancki wygląd. 

Nowe_baterie_kuchenne_TEKA_niepowtarzalne_barwy_i_kształty.jpg
Fot. Bateria kuchenna IN 995 Inca Blue, TEKA

Przemyślany design baterii TEKA idzie w parze z ich wysoką funkcjonalnością. Długa wylewka modeli INCA z opcją pełnego obrotu umożliwia wygodne umycie nawet dużych naczyń. Jednocześnie dzięki swej wysokiej budowie, baterie zdecydowanie zaznaczają się na tle kuchni podkreślając jej styl. Kolorowe modele świetnie sprawdzą się m.in. jako uzupełnienie strefy zmywania zlokalizowanej w centralnym, widocznym miejscu, np. na wyspie kuchennej.  
Cena: 410 zł
 
Innowacyjne rozwiązania w armaturze kuchennej
 

Kwintesencja nowoczesnego stylu – tak najkrócej można opisać baterie kuchenne IC 915 ICON Moonlight. Za sprawą płaskiej, zgeometryzowanej wylewki oraz delikatnie nachylonej linii baterie zyskują zarazem dynamiczny i minimalistyczny wygląd. Nowoczesny kształt baterii współgra z innowacyjnym konceptem wykorzystanym w ich produkcji – modele IC 915 ICON Moonlight wykończono specjalną powłoką fotoluminescencyjną, która ładuje się energią świetlną i sprawia, że bateria świeci w ciemności aż do 12 godzin! Ponadto na powierzchni baterii nie pozostają ślady palców, dzięki czemu utrzymanie jej w czystości jest niezwykle łatwe. Ta bateria zawsze będzie się prezentować niezwykle elegancko. 

Nowe_baterie_kuchenne_TEKA_niepowtarzalne_barwy_i_kształty_2.jpg
Fot. Bateria kuchenna IC 915 Icon, TEKA

Baterie kuchenne IC 915 ICON Moonlight to również kolejna propozycja dla miłośników żywych barw – dostępne są one bowiem w niebieskim, czerwonym i zielonym kolorze. Wyraziste odcienie harmonijnie współgrają z nowoczesnym kształtem baterii ICON Moonlight.
 
Baterie z linii IC 915 ICON dostępne są także w kolorach: Onyx i Carbon wykonanych z praktycznego, wytrzymałego tegranitu, eleganckiej czerni, uniwersalnej bieli lub klasycznym chromie. 

Nowe_baterie_kuchenne_TEKA_niepowtarzalne_barwy_i_kształty_5.jpg  Nowe_baterie_kuchenne_TEKA_niepowtarzalne_barwy_i_kształty_4.jpg
Fot. Bateria kuchenna IC 915 Icon Black, TEKA                       Fot. Bateria kuchenna IC 915 Icon, TEKA

Funkcjonalna bateria z elastyczną wylewką
 
Baterie Formentera to propozycja dla osób, które cenią wysoką funkcjonalność i przemyślany design produktów. Stanowią one niezastąpioną pomoc w każdej kuchni. Ich elastyczna, ruchoma wylewka ułatwia zmywanie, mycie warzyw i owoców czy czyszczenie zlewozmywaka. Pełny kąt obrotu wylewki usprawnia operowanie nią i sprawiam, że strumień wody może dotrzeć wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.

Nowe_baterie_kuchenne_TEKA_niepowtarzalne_barwy_i_kształty_6.jpg
Fot. Bateria kuchenna FO 937 White, TEKA  

Baterie z linii Formentera dostępna są w modnych, uniwersalnych odcieniach chromu, bieli i czerni. W pierwszym wariancie wylewka umieszczona jest w oplocie stalowym, w dwóch pozostałych: w oplocie gumowym. Dzięki takiej różnorodności baterie można swobodnie dopasować do różnorodnych zamysłów aranżacyjnych. 

Nowe_baterie_kuchenne_TEKA_niepowtarzalne_barwy_i_kształty_7.jpg
Fot. Bateria kuchenna FO 939, TEKA  

W serii baterii kuchennych Formentera znajdują się 4 modele: Formentera 999 i Formentera 997 o wysięgu 218 mmm i wysokości 284 mm / 486 mm oraz Formentera 939 i Formentera 937 o wysięgu 223 mm i wysokości : 217 mm / 436 mm. Cena:  FO 999 i FO 997 Black & White – 699 zł; FO 939 i FO 937 Black & White – 665zł.

Awangardowe wzornictwo

Nowe_baterie_kuchenne_TEKA_niepowtarzalne_barwy_i_kształty_8.jpgBateria IC 939 ICON to nowość w linii ICON marki TEKA. Podobnie, jak inne modele z tej serii, wyróżnia się ona oryginalnym wzornictwem i dynamiczną sylwetką dostosowaną do nowoczesnych aranżacji. Ruchoma, elastyczna wylewka baterii w oplocie stalowym jest chroniona przed ewentualnymi uszkodzeniami, dzięki czemu praca przy zlewozmywaku przebiega sprawnie i wygodnie.

Bateria IC 939 ICON zwraca uwagę również dopracowanymi detalami. Jednym z nich jest mieszacz perfekcyjnie dopasowany do kształtu podstawy baterii. Te dwa elementy tworzą niezwykle harmonijny projekt, który podkreślić wizualne walory całej kuchni.  

Wszystkie wymienione baterie marki TEKA wyposażone są w perlator z systemem anti-scale oraz głowice z zaworem ceramicznym. System anti-scale chroni przed osadzaniem się kamienia, a wysokiej jakości głowica gwarantuje niezawodną i bezawaryjną pracę baterii.  
Fot. Bateria kuchenna IC 939 ICON, TEKA

Grupa TEKA została założona w Niemczech w 1924 roku. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprzętów AGD, baterii kuchennych i łazienkowych, systemów natryskowych oraz akcesoriów. To jedna z nielicznych marek, której produktami można kompleksowo wyposażyć całą kuchnię: www.teka.com.pl
 

2 komentarze

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Ela
3 czerwca 2016, 13:10
0/0

Gdzie można takie baterie kupić?

Daga
4 kwietnia 2016, 16:41
1/0

Super baterie

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95