kuchnieportal

Nowa Baza modeli 3D – wybór projektantów. Poznaj 4. tom od CAD Projekt K&A

Nowa Baza modeli 3D – wybór projektantów. Poznaj 4. tom od CAD Projekt K&A

Już jest nowa Baza modeli 3D – wybór projektantów firmy CAD Projekt K&A! Poznańska firma przygotowała dla użytkowników swojego oprogramowania aż 530 modeli artykułów wyposażenia wnętrz. Tym, co szczególnie wyróżnia bazę jest wybór produktów, którego dokonują sami projektanci i architekci. Dzięki temu baza jest optymalnie dopasowana do potrzeb osób zawodowo zajmujących się projektowaniem i wystrojem wnętrz.

Najnowsza Baza modeli 3D jest odzwierciedleniem aktualnych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziemy w niej modele utrzymane w stonowanej i uniwersalnej kolorystyce – przede wszystkim pasujące do nowoczesnych przestrzeni, ale również elementy w stylu glamour, art deco czy retro. Znalazły się w niej produkty tak uznanych marek, jak Hamptons, Primavera, Home, IKEA, Umbra, Nowodvorski czy Shilo. Modele zostały pogrupowane w 43 kategorie, dzięki czemu bez trudu odnajdziemy interesujący nas przedmiot, a samo korzystanie z bazy jest szybkie, proste i intuicyjne. Wszystkie propozycje, które znalazły się w 4 tomie możecie zobaczyć na stronie: https://www.cadprojekt.com.pl/wp-content/uploads/2018/01/prezentacja-wyborprojektantow-tom4.pdf.

Jak powstaje Baza modeli 3D CAD Projekt K&A?

O tym, które modele znajdą się w Bazie 3D CAD Projekt K&A decydują sami projektanci i architekci wnętrz – użytkownicy oprogramowania do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz poznańskiej firmy. Dotychczas, w trzech tomach, pojawiło się łącznie blisko 2000 modeli. W jaki sposób są one wybierane? Każdy projektant może dodać do Banku modeli CAD Projekt K&A swoje propozycje mebli, dodatków bądź innych artykułów wyposażenia wnętrz, które chciałby zobaczyć w Bazie modeli 3D. Dzieje się tak, kiedy produkt otrzyma 100 głosów.

  • Wszystkie modele 3D, które dotychczas znalazły się w Banku modeli 3D, modele w trakcie przygotowań oraz te, które dopiero walczą o miejsce w kolejnej Bazie modeli CAD Projekt K&A znajdziecie tutaj: https://www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/.

Baza jest dostępna w języku polskim, i angielskim. Wszyscy klienci firmy CAD Projekt K&A, którzy posiadają aktywny pakiet serwisowy otrzymują do niej darmowy dostęp. Klienci nie posiadający pakietu mogą zakupić bazę w promocyjnej cenie 199 zł do 14 lutego. Warto się spieszyć, ponieważ regularna cena wynosi 350 zł. W celu zakupu bazy, należy skontaktować się z działem handlowym CAD Projekt K&A.

2.02.2018

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95