kuchnieportal

Naprawy i remonty w domu z ?Mistrzynią majsterkowania?

Stereotypowy podział na prace męskie i damskie już dawno odszedł w niepamięć. Domowe obowiązki wykonywać mogą bez przeszkód obie płci. Książka „Mistrzyni majsterkowania” Anji Meyer potwierdza ten postulat, udowadniając, że kobiety świetnie sprawdzą się w roli złotej rączki. Choć nie jest to poradnik wyłącznie dla płci pięknej.
 

          Mistrzyni majsterkowania

Pozycja ta, jak na poradnik przystało, składa się z szeregu wskazówek i rad, które ułatwią odnalezienie się w świecie majsterkowania. W książce znajdują się instrukcje postępowania w przypadku wszelkich odnów, napraw oraz remontów. Autorka przedstawia szereg porad: począwszy od błahostek: jak wiercenie dziur i wieszanie obrazów, przez szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, aż do uporania się z cieknącym kranem, zamontowania zlewozmywaka, czy odpowietrzania kaloryfera i oczyszczania odpływu.

W książce znajdują się porady w kwestii doboru narzędzi i materiałów, ale i rozplanowania poszczególnych naprawczych zabiegów, co ustrzeże przed niechcianymi błędami.

Mistrzyni majsterkowania, Anji Meyer

Lektura ?Mistrzyni majsterkowania? wspomoże panie, które nigdy wcześniej z podobnymi pracami domowymi nie miały do czynienia. Książka kieruje się metodą małych kroków, nie rzuca czytelnika na głęboką wodę, ale stopniowo, krok po kroku, odsłania tajniki i tajemnice majsterkowania. Ułatwienie stanowią też dołączone ilustracje, których zadaniem jest obrazowanie pomysłów i porad, dzięki czemu instrukcje nabierają dodatkowej przejrzystości.

Mistrzyni majsterkowania, Anji Meyer

Poradnik Anji Meyer przyda się, gdy w domu nieoczekiwanie przyjdzie do radzenia sobie z drobnymi naprawami. Zamiast fatygowania fachowców, a co za tym idzie ? obciążania się kosztami, wystarczy zajrzeć do poradnika, by samemu uporać się z niedogodnościami.

Mistrzyni majsterkowania
Tytuł oryginału: Heimwerker – Konigin. Kronen Sie Ihr Zuhause

Autor: Anja Meyer
Wydawnictwo bis
Format: 205 x 200
Stron 192
Wydanie 1
Przeklad: Barbara Floriańczyk
Oprawa: miękka

Czytaj więcej:

Kuchnia skandynawska

Program do projektowania kuchni

Mała kuchnia

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95