kuchnieportal

Kuchenne wnętrza 2017 – zobacz najmodniejsze trendy!

Kuchenne wnętrza 2017 – zobacz najmodniejsze trendy!

Fot. Kuchnia z linii Stone (kolor: beton)/Feel, Nolte Küchen

We wrześniu w niemieckim Löhne odbyła się kolejna edycja Targów Hausmesse, na których – jak co roku – czołowi producenci mebli kuchennych prezentowali swoje nowe kolekcje. Targi Hausmesse to doskonała okazja do zaobserwowania najmodniejszych trendów w kuchennych aranżacjach. W czasie wydarzenia swoją ofertę zaprezentowała m.in. firma Nolte Küchen. Na jej przykładzie zobaczmy, czym powinna wyróżniać się stylowa kuchnia 2017. 

Nowości zaproponowane przez firmę Nolte Küchen pokazują, że w 2017 roku nadal popularne będą naturalne akcenty i nie chodzi tu wyłącznie o drewno. Modny wygląd kuchni nadamy wprowadzając do niej również surowe, industrialne materiały (beton, metal, szkło) lub ich imitacje.

Kuchnie 2017 i imitacje frontów: beton, skóra, miedź i szkło

  • Kuchnie 2017: beton i miedź. W poprzednim roku firma Nolte Küchen zaprezentowała nową linię laminowanych frontów Stone, inspirowaną wyglądem i fakturą kamienia. Znalazły się w niej dwie propozycje kolorystyczne: jasny Glacier i ciemny Basalt. Teraz kolekcję tę wzbogacono o fronty Concrete imitujące beton oraz Copper oxide w odcieniu miedzi, które doskonale wpisują się w obowiązujące trendy aranżacyjne. Sprawdzą się w kuchniach 2017, stanowiąc w nich modny, industrialny akcent.

Fronty Concrete i Copper oxide mają niejednolitą kolorystykę, co jest charakterystyczne dla całej linii Stone. Dzięki temu wyglądają bardzo autentycznie i oryginalnie.

  • Kuchnie 2017: skóra. Z myślą o osobach ceniących elegancki i niepowtarzalny design, Nolte stworzyło innowacyjne fronty Nappa imitujące naturalną skórę. Wykończono je trwałym i odpornym na wilgoć materiałem o niepowtarzalnej strukturze.

Kolekcja Nappa jest dostępna w dwóch kolorach: złocistym beżu (Inca Gold) i głębokim brązie (Brazylian Brown). Pozwala ona urozmaicić i zróżnicować wygląd kuchni oraz wprowadzić do niej szczyptę luksusu. Na bazie kolekcji Nappa możemy również tworzyć ciekawe kompozycje. Zestawiając ją  np. z fornirowanymi frontami otrzymamy szykowany, a zarazem oryginalny projekt kuchni 2017 roku.

Kuchenne_wnętrza_2017_zobacz_najmodniejsze_trendy_2.jpg
Fot. Kuchnia z linii Nappa (kolor: Inca Gold)/Nature, Nolte Küchen

Kuchenne_wnętrza_2017_zobacz_najmodniejsze_trendy_3.jpg
Fot. Struktura frontów z linii Nappa (kolor: Brazilian Brown), Nolte Küchen

  • Kuchnie 2017: szkło. Z mody nie wychodzą również połyskujące powierzchnie. Jednym z ciekawych przykładów tego typu produktów są laminowane fronty Corona od Nolte Küchen o wyglądzie szkła.  Stanowią one mniej kosztowną alternatywę dla szklanych frontów Glas Tec Plus z oferty Nolte.

Fronty Corona mają gładką i wytrzymałą powierzchnię, która pięknie odbija światło. Dzięki akrylowym obrzeżom zyskują monolityczną budową bez widocznych łączeń na krawędziach. W ten sposób idealnie odwzorowują wygląd autentycznych, szklanych frontów.

Poszerzenie oferty Nolte Küchen o nowe warianty frontów o wyglądzie szkła, skóry, betonu i kamienia jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie klientów nietuzinkowymi rozwiązaniami. Powierzchnie wiernie imitujące oryginalne materiały nadają meblom piękny i efektowny wygląd, a jednocześnie pozwalają zracjonalizować koszt ich zakupu.

 

Meble kuchenne 2017: nowe materiały

Kolejną nowością w ofercie Nolte Küchen na 2017 rok jest linia cementowych frontów Portland. Ręcznie nakładana warstwa cementu sprawia, że każdy produkt z tej kolekcji jest unikalny oraz posiada wyczuwalną w dotyku strukturę.

Niepowtarzalna tekstura frontów Portland to efekt zagłębień w panelu, który jest pokrywany cementem, a następnie zabezpieczany lakierem. Taki sposób produkcji zapewnia nie tylko wyjątkowe wrażenia dotykowe, ale również efektowne układanie się światła na powierzchni frontu.

Kuchenne_wnętrza_2017_zobacz_najmodniejsze_trendy_4.jpg
Fot. Kuchnia z linii Portland (kolor: Cement anthracite)/Corona, Nolte Küchen

Fronty z linii Portland są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: jasnoszarym (Cement agate grey) oraz ciemnoszarym (Cement anthracite).

Modna kuchnia 2017: paleta kolorystyczna

Jednym z głównych aspektów, jaki bierzemy pod uwagę podczas wyboru mebli kuchennych, jest kolorystyka. Jakie barwy będą modne w nadchodzącym sezonie?

Dużo miejsca w kolekcjach czołowych producentów nadal zajmują naturalne i jasne kolory: różne odcienie bieli, beży i delikatnych szarości. W propozycjach na 2017 rok możemy jednak zauważyć zwrot ku ciemniejszym kuchniom. Były one promowane już podczas mediolańskich targów EuroCucina, a niedawne targi Hausmesse ten trend potwierdziły. Również Nolte Küchen poszerzyło wybrane linie frontów o ciemne odcienie:

  • nowy kolor ciemnego drewna Limed moor oak w linii Manhattan
  • nowe kolory: ciemnobeżowy (Lava), ciemnoniebieski (Ocean blue) i czarny (Black) w linii lakierowanych, matowych frontów Feel.
  • nowy kolor: ciemnoniebieski (Ocean blue) w linii lakierowanych, połyskujących frontów Lux
  • nowy kolor: ciemnoszary (Quartz grey) w linii lakierowanych, matowych frontów Nova Lack.

W liniach Feel i Lux odnajdziemy również inną nowość: energetyczną czerwień Rosso.

Kuchenne_wnętrza_2017_zobacz_najmodniejsze_trendy_5.jpg
Fot. Kuchnia z linii Stone (kolor: beton)/Feel (kolor:black), Nolte Küchen

31.10.2016

3 komentarze

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Henryka
13 grudnia 2017, 13:17
0/0

Na pierwszym zdjeciu okno daje tyle światła i przestrzeni, że tylko grzać się w jego blasku. Tylko nie widzę okapu, czyżby blatowy?

Basia
23 listopada 2017, 12:08
0/0

Tylko pomarzyć, no nie @włodka?

włodka
25 października 2017, 09:26
0/0

No cóż, te nowoczesne kuchnie są wspaniałe!A wyspa w roli głównej cacko! Nie wspomnę o okapach wyspowych,podwieszanych,jaki design, jeszcze podświetlane,timer, sensor pary itp.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95