kuchnieportal

Kuchnia Victoria studia Meble Wach projektem miesiąca!

Kuchnia Victoria studia Meble Wach projektem miesiąca!

Kuchnie angielskie zachwycają eleganckim, wysmakowanym designem. Taki też jest projekt warszawskiego studia firmy Meble Wach, która wygrała wrześniowy konkurs na najpiękniejszą kuchnię miesiąca. Projekt zwraca uwagę przemyślaną, ciekawą formą i niezwykłą dbałością o detale, dzięki którym kuchnia nabiera wyjątkowego stylu.

Kuchnia Victoria to połączenie nowoczesności z tradycją. Klasyczne fronty ramowe, pilastry i listwy wykończeniowe z charakterystyczną frezowaną kostką oraz przeszklone witryny z ozdobnym szprosem to elementy, które przesądzają o klasycznym, angielskim stylu tej zabudowy. Niczego tu jednak nie za dużo. Wyważona liczba ozdobnych detali oraz symetryczność i powtarzalność podziałów sprawia, że aranżacja nie przytłacza nadmiarem formy.  To propozycja skierowana dla fanów klasyki, którzy szukają  eleganckiej ale jednocześnie lekkiej i nowoczesnej wersji stylu angielskiego.

Kolekcja Victoria to dbałość o detal, proste formy, wielofunkcyjność oraz nieskomplikowana obsługa urządzeń, a więc cała istota wizerunku i wyposażenia kuchni ? opowiada o projekcie p. Radosław Wach, projektant firmy Meble Wach.

Kuchnia w stylu angielskim

Kolekcję wyposażono w wysokiej jakości sprzęt AGD renomowanych marek.  Miłośnicy wyszukanych trunków znajdą tu chłodziarkę do wina firmy Liebherr, która zapewni idealną temperaturę przechowywania win.  Świeżość w wielkim formacie czyli lodówka do zabudowy firmy Liebherr z systemem BioFresh utrzyma wilgotność i temperaturę optymalną dla przechowywania różnego typu produktów spożywczych. By zmywanie stało się wygodniejsze  kuchnia wyposażona została w nowoczesną zmywarkę do zabudowy firmy AEG. Strefę zmywania uzupełnią zlewozmywak firmy Blanco zaopatrzony w elegancką baterię oraz wbudowany dozownik na płyn. Wyposażenie kuchni dopełnia nowoczesny piekarnik parowy do zabudowy, szeroka płyta indukcyjna oraz kuchenka mikrofalowa firmy AEG.

Zobacz film z realizacji: www.youtube.com/watch?v=y2YcVDPZdGM

 

Wnętrze kuchni Wiktoria kryje najnowocześniejsze rozwiązania, które podnoszą komfort użytkowania każdej nowoczesnej kuchni.  Znajdziemy tu funkcjonalne systemy cargo ? wyciągane, chromowane kosze, które ułatwiają przechowywanie produktów spożywczych, naczyń, garnków i innych akcesoriów przydatnych w kuchni. Sortownik na śmieci Blanco select flexon 60/3, składający się z kilku rodzajów koszów o różnej pojemności uprości selektywną zbiórkę odpadów z gospodarstwa domowego. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, w które została wyposażona kuchnia Victoria, są również kosze narożne Kent Twin oraz Peka Le Mans ? idealny sposób by efektywnie wykorzystać trudnodostępną przestrzeń narożnika. Dodatkowo każda z szuflad kuchni Wiktoria została wyposażona w system prowadnic BLUM Tandembox antaro, które zapewniają płynną pracę,  udźwig do 50kg oraz  ciche domykanie.

Fronty mebli kuchennych kuchni Victoria wykonane zostały z płyty MDF w kolorze białym. Połączenie bieli i barwy drewna (blat w kolorze dąb) daje świeży, naturalny efekt. Ciepłe oświetlenie podkreśla natomiast ciepły, przytulny klimat aranżacji z wykorzystaniem zabudowy projektu studia Meble Wach.

Zobacz: Studio Meble Wach

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95