kuchnieportal

Kuchnia firmy Drewmar najlepszą realizacją miesiąca!

Kuchnia firmy Drewmar najlepszą realizacją miesiąca!

Najlepszą kuchnią lutego została stylowa realizacja firmy Drewmar z Chrzanowa, w której elegancja idzie w parze z nowoczesnością. Modernistyczne wzornictwo, ponadczasowa kolorystyka oraz modne detale uczyniły z kuchni reprezentacyjną część domu. Jak zawsze o zwycięstwie decydowały głosy naszych Czytelników, oddane na stronie www.kuchnieportal.pl oraz naszym profilu na Facebook’u.

Lakierowane fronty, fornir i granit, czyli luksusowy zestaw od Drewmar Kuchnie

Najlepsza kuchnia lutego jest otwarta na jadalnię i salon. Taki układ wymagał szczególnej dbałości o jej wygląd, aby wpisywała się w reprezentacyjny charakter wnętrza i pasowała do otoczenia. Piękny efekt końcowy osiągnięto dzięki połączeniu najwyższej jakości materiałów, przemyślanego wzornictwa oraz starannego wykonania. Fronty powstały na bazie płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk ? lśniące powierzchnie to doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy uzyskać elegancki wygląd wnętrza. Biel frontów przełamano elementami wykończonymi ciemnym fornirem z orzecha amerykańskiego. Naturalna okleina nadaje kuchni przytulności oraz podkreśla jej stylowy charakter. Ponadto projektanci uzyskali klasyczny i ponadczasowy kontrast ciemnych oraz jasnych powierzchni.

Meble dopełnia trwały blat z granitu Nero Assoluto o grubości 3 cm. Granit jest luksusowym i bardzo trwałym materiałem. Wykazuje znacznie większą odporność na uszkodzenie mechaniczne, szkodliwe działanie wysokiej temperatury i wody niż inne, popularne materiały kuchenne.  Blat wypełnia wnękę okienną i zastępuje standardowy parapet. Dzięki temu powiększyliśmy powierzchnię roboczą oraz zadbaliśmy o estetyczny wygląd tej części kuchni – mówi Maciej Cira, właściciel firmy Drewmar Kuchnie.

Jak dopasować meble kuchenne do salonu?

Ciąg zabudowy kuchennej zwieńcza półwysep z modnymi, otwartymi półkami wykończonymi fornirem. Nadają one projektowi lekkość i niepowtarzalny wygląd. Wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie a przy tym pozwalają personalizować wnętrze – podobnie, jak półki zawieszone nad półwyspem.

Drewmar Kuchnie Chrzanów

Drewmar Kuchnie, Chrzanów

Zabudowę salonu, łącznie z fornirowanymi podestami przy oknach, wykonaliśmy z tych samym materiałów, co meble kuchenne. Dzięki temu całe wnętrze prezentuje się spójnie, a jego wszystkie elementy harmonijnie z sobą współgrają – wyjaśnia Maciej Cira.

Funkcjonale AGD i wyposażenie wewnętrzne mebli

W najlepszej kuchni lutego znajdziemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują funkcjonalność mebli i wygodę korzystania z nich. Przykładem jest system wspomagania otwierania Servo-Drive Uno marki Blum, przeznaczony do szuflad z sortownikami na odpady. Krótkie naciśnięcie powierzchni frontu biodrem, kolanem lub nawet stopą wystarczy, aby szuflada otworzyła się automatycznie. Dzięki temu możemy wyrzucić odpadki, bez konieczności dotykania frontu dłońmi.

Obok szuflady z sortownikiem znajduje się zmywarka do zabudowy, dyskretnie ukryta za frontem. Ponadto w realizacji zastosowano lodówkę do zabudowy SIEMENS KI86NKD31, kuchenkę mikrofalową do zabudowy Samsung FG87SUB oraz piekarnik do zabudowy Samsung Dual Cook NV70H5787CB.

Szafki zabudowy słupkowej wyposażono w siłowniki, które umożliwiają otwierania frontów do góry: AVENTOS HF do frontu uchylno-składanego oraz AVENTOS HL do frontu nad korpusem. Taki sposób uchylania drzwiczek sprawia, że nie kolidują one z sobą oraz nie utrudniają poruszania się po kuchni.

Ponadto projektanci firmy Drewmar zastosowali szuflady wewnętrzne, które zapewniają optymalne zagospodarowanie  wnętrza mebli oraz ich estetyczny wygląd. Tworzą miejsce do przechowywania rzeczy o różnej wielkości, a dzięki przysłonięciu frontami, zabudowa zachowuje harmonijne podziały. Natomiast w szafce narożnej zamontowano kosze wyjezdne Magic Corner (PEKA), które dają łatwy dostęp do rzeczy trzymanych w tej części mebli.

Zobaczcie inne realizacje studia Drewmar Kuchnia na stronie: www.meble-drewmar.pl 

9.03.2018

2 komentarze

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Dodomek
6 kwietnia 2018, 19:57
0/0

Wygląda super do dużych przestrzeni

Agnieszka
28 marca 2018, 11:00
1/0

Kuchnia minimalistyczna, koresponduje z salonem. Tylko dla mnie zbyt katalogowa.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95