kuchnieportal

Kolejna edycja MTM już we wrześniu!

2-5 września w Ostródzie odbędą się dwie ważne dla branży meblarskiej wydarzenia: 41. Edycja Międzynarodowych Targów Meblowych oraz Arena Inside. 2-5 września w Arenie Ostróda będzie miał miejsce także pierwszy w regionie Warmia Mazury Festival Design. 

MTM w Ostródzie
W trakcie targów wystawcy reprezentujący różne działy branży meblarskiej zaprezentują swoje produkty i usługi.

Najnowsze kolekcje produktowe przedstawią m.in. firmy.: Libro, Benix, Signal i Wójcik Fabryka Mebli. Grupa Meblowa IMS Group, jeden z największych producentów w Europie zaprezentuje takie marki jak: Bydgoskie Meble, Etap SOFA, New Look oraz Helvetia.

– Jesteśmy przekonani, że udział w targach tak znanej marki, jak IMS Group, znacznie wpłynie na prestiż Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie – mówi Robert Mieldziuk, Manager Projektu. Podczas 41. edycji liczymy na rekordową liczbę wystawców i odwiedzających z Polski
i zagranicy. A już teraz można śmiało powiedzieć o dynamicznym wzroście zainteresowania wydarzeniem.

W śród zagranicznych wystawców organizatorzy tragów spodziewają się obecności m.in. firmy z Iranu – Naghshineh Furniture i Tarahan Behform. Tragi odwiedzą  także reprezentanci krajów nadbałtyckich oraz Europy Zachodniej. Swoją obecność zapowiada także liczna grupa klientów z Obwodu Kaliningradzkiego, Rosji, Białorusi i Ukrainy.

Po odbyciu licznych spotkań z przedstawicielami branży meblowej w Rosji, mogę powiedzieć, że przyjazd na targi potwierdziły takie firmy jak: ?????? ????, ?????, ?????? ??? , ?????, 3 ????, ??????, ???? ?????, ???????, ???????, ??????, ???????, ???????, ??????, ???????, ??????? ? mówi Wojciech Węgrowicz, Wiceprezes ds. Sprzedaży Demuth Alfa.

Na miłośników wzornictwa czeka ciekawa impreza: Mazury Festival Design organizowany przez fundację Formwell oraz Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur. Na powierzchni 2000 m2 znajdzie się w sumie aż pięć ekspozycji, z których niektóre prezentowane były już na światowych eventach.

Organizatorzy oferują specjalną ofertę cenową  dla firm, które do końca czerwca zgłoszą chęć wynajęcia powierzchni wystawienniczej podczas tegorocznej edycji MTM. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.  

Szczegółowe informacje dotyczące 41. edycji MTM dostępne są na stronie internetowej www.mtmostroda.pl

Czytaj również:

Szafki kuchenne na wymiar 

Wysokość mebli kuchennych 

Kuchnia w szarościach

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95