kuchnieportal

Jak wykorzystać przestrzeń pod zlewem?

Zlew i szafka pod nim to centrum zarządzania czystością w kuchni – jak je wyposażyć tak, aby było funkcjonalne i wygodne podpowiada producent mebli i okuć meblowych firma Blum.

Porządna szafka pod zlewem powinna pomieścić wszystko, co jest potrzebne do utrzymania czystości w kuchni. Znajdzie się w niej miejsce na detergenty, gąbki do naczyń i ściereczki oraz na sortowniki do śmieci.

Tuż pod zlewem zamiast maskownicy warto zamontować niewielką szufladę na podręczne przedmioty, takie jak gąbki do mycia naczyń albo szczotki do butelek. System trzech szuflad wyjątkowo sprytnie wykorzystuje wolną przestrzeń pod zlewem dzięki czemu zyskujemy więcej wolnej przestrzeni.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Ponad szufladą na sortowniki na śmieci, proponujemy zamontować dodatkową szufladę wewnętrzną TANDEMBOX, w której zmieszczą się zapasowe utensylia kuchenne, z których nie korzysta się tak często.

blum tandembox

Największa, dolna szuflada, jest idealna na pojemniki do sortowania śmieci, wszelkie torby oraz większe pudełka i butelki ze środkami czystości. Zaletą tej szuflady jest elektryczny mechanizm  wspomagania otwierania SERVO-DRIVE uno. Wystarczy lekko nacisnąć front za pomocą ręki, biodra, albo nogi, aby szuflada wysunęła się powoli. Takie rozwiązanie jest niezwykle użyteczne kiedy mamy zajęte, albo brudne ręce. Urządzenie to można zamontować w już istniejącej kuchni, potrzebne będzie wtedy 41 mm przestrzeni za szufladą Blum oraz gniazdko elektryczne do podłączenia systemu.

blum tandembox

Wszystkie urządzenia marki Blum posiadają dożywotnią gwarancje, co sprawia, że nadają się do kuchni, które zaprojektowane są z myślą o funkcjonowaniu przez wiele lat.

Źródło: materiały prasowe.

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95