kuchnieportal

Jak ulepszyć mieszkanie na wynajem bez dużych wydatków?

Jak ulepszyć mieszkanie na wynajem bez dużych wydatków?

Popyt na mieszkania na wynajem w ostatnich latach jest niesamowity, a więc niezależnie od tego, czy posiadasz własne mieszkanie, które planujesz wykorzystać jako inwestycje, czy też kupujesz nowe, by przeznaczyć je na wynajem, może ono stać się dobrym źródłem zarobków. Należy jedynie właściwie zagospodarować przestrzeń i uczynić ją atrakcyjną dla wynajmujących. Oczywiście, warto także zadbać o to, by remont i odnowienie pomieszczenia nie kosztowały zbyt dużo.

Pomysły na ulepszenie mieszkania na wynajem

 

Jeśli już posiadasz meble, które nawet nie są najnowsze, nie śpiesz się z ich wyrzucaniem: o wiele bardziej opłacalną opcją okaże się zamówienie usługi ich tapicerowania. Tak naprawdę, jest to świetny sposób na stworzenie niepowtarzalnego i przytulnego gniazdka, który dodatkowo nie kosztuje fortuny. Warto więc powiedzieć o nim trochę więcej.

Mieszkanie, które zamierzasz wynająć, przede wszystkim powinno być czyste i dobrze wysprzątane. Jeśli wynajmujesz mieszkanie po raz kolejny, zadbaj o to, by najbardziej zużywające się elementy: maty w łazience, gąbki w kuchni itp. zostały wymienione na nowe. Jest to inwestycja warta maksymalnie kilkudziesięciu złotych, a pomoże przedstawić Twoją nieruchomość w maksymalnie korzystnym świetle. Ponadto mieszkanie powinno być dobrze wyposażone. Pamiętaj jednak, że dobre wyposażenie wcale nie wiąże się z ogromnymi wydatkami. Na przykład piękne słoiki po jedzeniu można wykorzystywać jako pojemniki na jedzenie oraz wazony na kwiaty, a wyszlifowane kawałki drewna – jako podstawki pod kubki.

Zadbaj także o to, by Twoi wynajmujący czuli się w pomieszczeniu jak najbardziej komfortowo, w tym celu możesz umieścić na ścianie kilka obrazów – dodadzą przytulności, a w razie potrzeby mogą być łatwo wymienione przez wynajmujących na inne.

Tapicerowanie mebli: tania opcja wyposażenia mieszkania na wynajem

W latach 70. i 80. produkowano wiele funkcjonalnych mebli, m.in. rozkładane fotele i sofy. Idealnie nadają się do wyposażenia mieszkań przeznaczonych na wynajem, ale jednocześnie jeśli nadal masz je do dyspozycji, najczęściej mają niezbyt reprezentacyjny wygląd. Rozwiązaniem problemu może być zamówienie usługi tapicerowania mebli. W razie potrzeby specjaliści mogą również wykonać wymianę miejsc do spania.

Nawet, jeśli posiadasz meble wyprodukowane 20-30 lat temu, również nie warto ich wyrzucać. Fachowcy z takich firm tapicerskich, jak Nubes, mogą przywrócić im nie tylko wspaniały wygląd, ale i funkcjonalność, a nawet więcej – dodać dodatkowe funkcje, na przykład – stworzyć pojemne miejsca do przechowywania rzeczy.

We Wrocławiu tapicerowanie mebli możesz zlecić ekspertom z firmy Nubes: dobrze znają się na swojej pracy, pracują z różnymi modelami sof i foteli, a także stosują nowoczesne materiały tapicerskie, osprzęt i okucia. W efekcie jakość ich prac niezmiennie znajduje się na wysokim poziomie. Przeczytaj więcej na temat usługi renowacji i zasad jej świadczenia. Na stronie Nubes możesz umieścić także swoje zamówienie.

Taka minimalna inwestycja pomoże uczynić wynajmowane mieszkanie nie tylko bardziej przytulnym, ale i wygodnym. W efekcie łatwo znajdziesz odpowiednich wynajmujących, gotowych zapłacić podaną przez Ciebie kwotę.

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95