kuchnieportal

Inteligentna bateria do nowoczesnej kuchni

Bateria ONO TOUCH LIGHT PRO od KWC wyróżnia się surowym i zgeometryzowanym kształtem. Dzięki temu doskonale wpisuje się w trend urządzania nowoczesnych, często minimalistycznych kuchni. Jej dodatkowym atutem są zaawansowane funkcjonalności, które stawiają ją w grupie produktów innowacyjnych.  

Inteligenta_bateria_do_nowoczesnej_kuchni.jpg

Szwajcarska marka KWC od 2013 roku należy do koncernu FRANKE, który jest dostawcą inteligentnych systemów kuchennych. Baterie KWC wyróżniają się innowacyjnością zarówno pod względem wprowadzania nowinek technicznych, jak i nowatorskiego wzornictwa. ONO TOUCH LIGHT PRO zaprojektowana jest w duchu minimalizmu, zgodnie z którym budowa rzeczy powinna być wyznaczana przez jej funkcję. Należy więc zrezygnować ze zbędnych ozdób, aby skupić się na jakości i ergonomii przedmiotu.
Bateria ONO TOUCH LIGHT PRO ma kształt odwróconej litery L. Prosty kąt, zdecydowana linia i brak dodatkowych ozdób tworzą jej minimalistyczną formę. Także uniwersalne i chłodne wykończenie w chromie współgra z designem baterii. ONO TOUCH LIGHT będzie zatem stylowym dopełnieniem strefy zmywania w nowoczesnej kuchni.

Dźwignia sterująca ONO TOUCH LIGHT może być umieszczona na ścianie za baterią lub tuż przy jej podstawie. Dzięki takiemu rozwiązaniu wylewka zachowuje jednolity wygląd, a oddzielna dźwignia sterująca wygląda nowocześnie. To ona stanowi dyskretną, użytkową ozdobę strefy zmywania.Strumień wody uruchamia się zdalnie, natomiast za pomocą przycisku sterującego można ustawić temperaturę i natężenie przepływu.

 

Inteligentna_bateria_do_nowoczesnej_kuchni_2.jpg

Bateria wyposażona jest w technologię Touch Ligt PRO TIPCONTROL, która umożliwia dotykowe sterowanie temperaturą wody. Aby uzyskać pożądaną temperaturę wystarczy odpowiednią ilość razy dotknąć pokrętło sterowania baterią. Po 1 razie uruchamia się woda zimna, po 2 ciepła a po 3 gorąca. Każda temperatura cieczy sygnalizowana jest zmieniającym się kolorem diod umieszczonych na przycisku sterującym. Niebieski oznacza niską temperaturę, pomarańczowy średnią, a czerwony wysoką. Dodatkowym udogodnieniem jest wbudowany tryb czyszczenia baterii.

Bateria ONO TOUCH LIGHT PRO może być również sterowana zdalnie za pomocą przenośnego sterownika. To dodatkowa opcja, która spodoba się sympatykom nowoczesnych technologii w kuchni. Okaże się również pomocna m.in. wówczas, kiedy chcemy uruchomić i wyregulować temperaturę wody dla dziecka samemu nie ruszając się z miejsca.

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Projekty domów drewnianych 

Projekty domów małych 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95