kuchnieportal

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu

W dniach od 5 do 7 grudnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Impreza gromadzi twórców rękodzieła i sztuki użytkowej. To również okazja do zapoznania się z ofertą galerii czy sklepów z antykami i artystycznymi upominkami. 

festiwal

Organizatorzy zapraszają do udziału w Festiwalu, w roli wystawców, osoby i instytucje, które zajmują się m.in. malarstwem, rzeźbą, tkaniną artystyczną, fotografią, ceramiką, tworzeniem unikatowej odzieży, biżuterii oraz galanterii: skórzanej, drewnianej, ze słomy czy sznurka. To tylko niektóre dziedziny, ponieważ zakres twórczości prezentowanej na Festiwalu jest bardzo szeroki.

festiwal

Co roku Festiwal odwiedza około 12 500 widzów, którzy mają okazję zapoznać się z unikatowymi produktami artystycznymi. Dodatkowo mogą wziąć udział w warsztatach, nauczyć się technik rękodzieła i wcielić w rolę twórców. W tym roku będzie można uczestniczyć w zajęciach m.in. z decoupageu, kalkografii, malowania odlewów ceramicznych, odlewania i lepienia świec.  Niektóre warsztaty są płatne lub/i wymagają wcześniejszej rejestracji.

Festiwal

Szczegółowe informacje o Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych znajdują się na stronie: www.festiwal.mtp.pl

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95