kuchnieportal

Climber

Szafki kuchenne powinny łączyć w sobie najwyższą funkcjonalność i efekty estetyczne. Doskonałą realizacją tej symbiozy jest Climber – nowy rodzaj szafki od firmy PEKA.

Climber jest wyjątkowo prosty w obsłudze ? przy delikatnym dotknięciu system szafki otwiera się, tym samym front ze szklanych paneli zwija się jak żaluzja do góry. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie akcesoria i aktualnie wykonywane prace kuchenne mogą zostać w szybki sposób ukryte, jeśli wymaga tego sytuacja a nam zależy na schludnym, minimalistycznym wyglądzie naszej kuchni. Co więcej, taki mechanizm sprawia, że dostęp do szafki jest ułatwiony, a zbędne drzwi nie przeszkadzają w kuchennych pracach.

Szklane listwy dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, magnoliowym oraz satynowym, korpus natomiast zawsze pozostaje biały. Można wybierać też spośród dwóch szerokości szafek: 600 oraz 900mm.

Climber

Prosty, ale niezwykle elegancki i nowoczesny wygląd szafki Climber sprawia, że nadaje się ona nie tylko do kuchni, ale też do łazienki czy innych pomieszczeń.

Źródło: materiały prasowe.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95