kuchnieportal

29. edycja Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD

Od 27 do 29 marca Wrocław będzie gospodarzem 29. edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD. Jest to największe wydarzenie branży budowlanej na Dolnym Śląsku, które gromadzi blisko 200 wystawców i 10 000 odwiedzających.

Targi-Budownictwa-i-wyposażenia-wnętrz-TARBUD.jpg

Targi TARBUD są miejscem spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy producentami, specjalistami w poszczególnych branżach oraz klientami. Tegoroczna edycja targów będzie koncentrować się na trzech zakresach tematycznych: innowacjach w budownictwie, wyposażeniu wnętrz oraz aranżacji ogrodów. Na blisko 4000 m2 powierzchni wystawienniczej pod zabytkową kopułą Hali Stulecia oraz 1500 m2 na placu pod Iglicą swoje propozycje będą prezentować przedstawiciele branży budowlanej i wyposażenia wnętrz, w tym producenci i dostawcy materiałów, narzędzi, maszyn i chemii budowlanej, firmy specjalizujące się w usługach z stolarki otworowej, techniki sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz elektrycznej.

Targi to wydarzenie skierowane zarówno do firm z branży, jak i ich klientów. W czasie trzech dni wydarzenia osoby, które budują, remontują lub urządzają swój dom, będą mogły zdobyć wiele przydatnych informacji. W czasie spotkań, warsztatów i wykładów o fachową poradę będzie można zapytać architektów wnętrz czy specjalistów aranżacji ogrodów i tarasów.

Targi-Budownictwa-i-wyposażenia-wnętrz-TARBUD-2.jpg

Organizatorzy przygotowali również dodatkowe atrakcje, takie jak budowa jednorodzinnego domu o drewnianej konstrukcji szkieletowej czy warsztaty stolarki dla kobiet. W czasie warsztatów panie będą mogły nauczyć się posługiwać fachowymi narzędziami stolarskimi, które pomogą im stworzyć ciekawe projekty z wykorzystaniem drewna.

Firmy, które zainteresowane są udziałem w targach w roli wystawców mogą rejestrować się do 13 marca, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Targi będą otwarte w godzinach: 27.03 i 28.03 ? godz. 10.00-18.00, a 29.03 ? godz. 10.00-17.00. Cena biletu wynosi od 7 do 15 zł. W sobotę i niedzielę na terenie targów czynne będzie przedszkole targowe.
Więcej informacji na temat targów znajduje się na stronie: www.tarbud.wroclaw.pl
Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95