kuchnieportal

15. Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

W dniach 8-10 maja na terenie Stadionu Zimowego w Tychach odbędzie się 15. edycja Tyskich Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz. Udział w wydarzeniu zapowiedziało prawie 100 firm z branży.
 

Tyskie-Targi-Budownictwa-I-Wyposażenia-Wnętrz.jpg

Na targach zostanie zaprezentowane wiele nowości z sektora budowlanego, w tym energooszczędne produkty i rozwiązania zapewniające komfort cieplny budynku. Tematyka ta zostanie omówiona również podczas ?Wyspy Nowości?, która jest jedną z atrakcji targów. W ramach ?Wyspy nowości? odbędą się prelekcje dotyczące zagadnień budowlanych, grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii.

Targi stanowią również ważne wydarzenie dla osób, które są na etapie urządzania lub remontowania swojego domu czy mieszkania. Zostanie na nich bowiem zaprezentowana bogata oferta mebli, artykułów dekoracyjnych i innych elementów wyposażenia wnętrza.

Organizatorzy przygotowali specjalne e-bilety, które uprawniają do bezpłatnego wstępu na targi. Są one do pobrania na stronie organizatora: www.targityskie.pl. Bilet należy wydrukować i okazać w punktach kasowych, gdzie podlega wymianie na bezpłatną wejściówkę. Targi można odwiedzać w godzinach 10.00-18.00.

Patronami honorowymi wydarzenia są:  Śląski Wojewódzki  Inspektor Nadzoru Budowlanego, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach oraz Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis kuchnieportal.pl.
Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95