kuchnieportal

Zamiast tablicy: nowoczesne płytki kuchenne z napisami

Zamiast tablicy: nowoczesne płytki kuchenne z napisami

Ściana to nie tylko element konstrukcyjny budynku. Stanowi ona przestrzeń, którą można pomysłowo i efektownie ozdabiać, dzięki czemu wnętrze zyskuje interesujący wygląd. Jedną z możliwości wykończenia ściany kuchennej są płytki z napisami. Wprowadzają one do kuchni nowoczesny i indywidualny klimat. 

Zamiast_tablicy_nowoczesne_płytki_kuchenne_z_napisami.jpg

Ozdabianie ścian napisami to modny sposób na nadanie kuchni indywidualnego charakteru. Zazwyczaj w tym celu stosuje się farby tablicowe, po których można pisać jak po szkolnych tablicach lub naklejki na ścianę w formie gotowych napisów, np. cytatów. Te sposoby wykończeń i dekorowania ściany prezentują się oryginalnie, a ponadto ściana pokryta farbą tablicową daje możliwość ciągłego jej modyfikowania. Jednak żadne z tych rozwiązań nie sprawdzi się  np. nad blatem roboczym, ponieważ kreda może pylić, a naklejki ulec trudnym do usunięcia zabrudzeniom.

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Projekty domów drewnianych 

Projekty domów małych 

Praktyczną alternatywą dla farby tablicowej i naklejek są płytki ścienne ozdobione napisami. Znajdziemy je w nowej kolekcji gresu szkliwionego City Call od Opoczno. Kolekcja składa się z 6 rodzajów płytek:

  • płytki podłogowej damasco vanilla w formacie 29,7×29,7 o wysokie, 4 klasie ścieralności przeznaczonej do miejsc o umiarkowanym natężeniu ruchu (skala 5 stopniowa).
  • gładkiej płytki ściennej w formacie 29,7×59
  • czterech płytek ściennych w formacie 29,7×59, z których każda jest ozdobiona innym dekorem w postaci napisu.

Zamiast_tablicy_nowoczesne_płytki_kuchenne_z_napisami_2.jpg

Kolekcja City Call utrzymana jest w delikatne i neutralnej kolorystyce, dzięki czemu ma uniwersalny charakter. Gładkie, waniliowe płytki stanowią stonowane tło dla wyrazistych dekorów. Napisy na płytkach mają formy maksym: Make smart choices in your life, Be strong when you are weak, breave when you are scared and humble when you are victorious, Be what you want to be. Not what others want to see, You were born original, don’t die a copy. Ich wymowa spodoba się osobom ceniącym wnętrza z charakterem. Każdy z dekorów można zakupić pojedynczo i komponować na ich bazie własne aranżacje ściany. Dzięki temu kuchnia zyska indywidualny wygląd oddający charakter domowników. Płytki z maksymami będą działać motywacyjnie, a jednocześnie pozytywnie nastrajać. Przy tym świetnie wyróżnią kuchnię i przyciągną uwagę gości. Co więcej, dekory z kolekcji City Call można z powodzeniem łączyć z innymi płytkami.

Dekory z kolekcji City Call:


Polceamy:

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95