kuchnieportal

XXI Podhalańskie Targi Budownictwa

W dniach 7-8 maja w Hali Lodowej w Nowym Targu odbędą się XXI Podhalańskie Targi Budownictwa. Wydarzenie poświęcone jest prezentacji nowości z branży budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz.            

XXI_Podhalańskie_Targi_Budownictwa.jpg

Podczas tegorocznych Targów Budownictwa w Nowym Targu swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców. Wielu z nich specjalnie na to wydarzenie przygotowało atrakcyjne oferty rabatowe. Ponadto wystawcy będą służyć fachową poradą oraz informacjami na temat produktów. Na targach zostaną zaprezentowane również nowoczesne technologie, alternatywne źródła energii (odwiedzający targi będą mogli dowiedzieć się m.in. jak wyprodukować własny prąd w domu). Atrakcje czekają także na najmłodszych, a wśród nich m.in. Akademia Budowania Klockami Lego oraz ogródek zabaw. Organizator wydarzenia, firma Promocja Targi, przygotowała również dla uczestników konkursy z wartościowymi nagrodami.
 
Targi można odwiedzać 7 i 8 maja w godzinach 10.00-17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla osób, które  pobiorą bilet wstępu dostępny na stronie: www.promocja-targi.pl (bilet można wydrukować lub pokazać go w formie elektronicznej, np. na ekranie telefonu). Patronem medialnym wydarzenia jest serwis kuchnieportal.pl.

źródło: informacje prasowe
opr. AO
29.04.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95