kuchnieportal

WZORY – Warszawskie Targi Designu

6 grudnia br. w Domu Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie odbędą się Targi WZORY. To już 6. edycja wydarzenia, podczas którego prezentowane są prace młodych, utalentowanych designerów.

WZORY promują młode polskie wzornictwo i projektowanie użytkowe. Powstały z myślą o zapoczątkowaniu dialogu pomiędzy projektantami a klientami, opierającego się na cyklicznie organizowanych spotkaniach targowych. Tragi to doskonała okazja do zapoznania się z ciekawymi rozwiązaniami dziedzinie sztuki użytkowej. Organizatorzy targów do współpracy zapraszają młodych projektantów oraz niewielkie rzemieślnicze marki, które wyróżnia oryginalne podejście do tematu projektowania.

W programie Targów ? prócz wystawy prac młodych designerów ? znalazły się warsztaty dla dzieci i dorosłych, wykłady oraz panele dyskusyjne, które kierowane są zarówno do zawodowych projektantów wnętrz, jak i miłośników wzornictwa.

Z WZORAMI współpracuje już ponad kilkudziesięciu projektantów, których pełna lista znajduje się na stronie wzorytargi.pl. Tam też będzie można zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń.

Więcej informacji można znaleźć na stronie tragów: www.wzory targi.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95