kuchnieportal
5 5 51

V Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz

19 kwietnia w Białymstoku odbędą się Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz, które są największym wydarzeniem branżowym w północno-wschodniej Polsce. Jest to okazja do zaprezentowania swojej oferty przez firmy związane z tematyką targów, poznania nowości produktowych oraz nawiązania cennych kontaktów handlowych. Patronem medialnym targów są serwisy kuchnieportal.pl, mebleportal.pl oraz lazienkiportal.pl.

Podlaskie-targi-wyposażenia-i-aranżacji-wnętrz.jpg

Tegoroczna, piąta już edycja targów, odbędzie się pod hasłem „Urządzamy mieszkanie, dom i ogród”. Zaprezentują się na nich firmy oferujące produkty i usługi niezbędne do wykończenia i aranżacji mieszkania, balkonu i ogrodu. Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz to okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertą firm oferujących meble, sprzęt AGD i RTV, oświetlenie, instalacje sanitarne i grzewcze, okna, panele, dywany i wykładziny, rolety, schody oraz wiele innych produktów.

Wstęp na targi jest bezpłatny, natomiast koszt powierzchni wystawienniczej wynosi 150 zł netto za 1m², przy czym minimalne wymiary stoiska to 4m². Organizatorzy zapewniają wsparcie rzeczowe (stoły, krzesła, obrusy), prąd, obsługę medialną (wywiad radiowy i telewizyjny oraz kolportaż ulotek),  a także standy reklamowe dla firm nieposiadający własnego stoiska.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 17.00.  Więcej informacji znajduje się na stronie www.targiwbialymstoku.pl.
Organizatorzy przygotowali również numery kontaktowe: 512 232 939 i 513 471 985.
 
 

Dołącz do dyskusji