kuchnieportal

V Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz

19 kwietnia w Białymstoku odbędą się Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz, które są największym wydarzeniem branżowym w północno-wschodniej Polsce. Jest to okazja do zaprezentowania swojej oferty przez firmy związane z tematyką targów, poznania nowości produktowych oraz nawiązania cennych kontaktów handlowych. Patronem medialnym targów są serwisy kuchnieportal.pl, mebleportal.pl oraz lazienkiportal.pl.

Podlaskie-targi-wyposażenia-i-aranżacji-wnętrz.jpg

Tegoroczna, piąta już edycja targów, odbędzie się pod hasłem ?Urządzamy mieszkanie, dom i ogród?. Zaprezentują się na nich firmy oferujące produkty i usługi niezbędne do wykończenia i aranżacji mieszkania, balkonu i ogrodu. Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz to okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z ofertą firm oferujących meble, sprzęt AGD i RTV, oświetlenie, instalacje sanitarne i grzewcze, okna, panele, dywany i wykładziny, rolety, schody oraz wiele innych produktów.

Wstęp na targi jest bezpłatny, natomiast koszt powierzchni wystawienniczej wynosi 150 zł netto za 1m?, przy czym minimalne wymiary stoiska to 4m?. Organizatorzy zapewniają wsparcie rzeczowe (stoły, krzesła, obrusy), prąd, obsługę medialną (wywiad radiowy i telewizyjny oraz kolportaż ulotek),  a także standy reklamowe dla firm nieposiadający własnego stoiska.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 17.00.  Więcej informacji znajduje się na stronie www.targiwbialymstoku.pl.
Organizatorzy przygotowali również numery kontaktowe: 512 232 939 i 513 471 985.

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95