kuchnieportal

Targi WARSAW HOME 2018

Targi WARSAW HOME 2018

Od 4 do 7 października w Nadarzynie odbędą się Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz WARSAW HOME. To jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych prezentacji produktów do wykończenia i wyposażenia wnętrz. Nie mogło nas na nim zabraknąć! Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego stoiska (hala B).

5 bloków tematycznych na WARSAW HOME

Targi WARSAW HOME skupiają przedstawicieli branży oraz pasjonatów designu. Stanowią platformę biznesową do międzynarodowych kontraktacji, a także źródło inspiracji aranżacyjnych. Targi są podzielone na 5 bloków tematycznych:

  1. ELECTED DESIGN
  2. FURNITURE – meble
  3. DECO – dekoracje, tekstylia, oświetlenie
  4. KITCHEN & DINING – meble, akcesoria kuchenne oraz AGD
  5. INTERIOR FINISH – podłogi, panele i materiały do ścian (płytki, panele, beton architektoniczny, zielone ściany), drzwi, kominki, armatura łazienkowa.

Wystawcy

Podczas targów WARSAW HOME swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy z branży meblowej, dekoracyjnej i wykończeniowej. Wśród nich pojawią się m.in. Nolte Küchen, CAD Projekt K&A, PEKA, TEKA, Blanco, BORA, Barlinek, Atlas Kuchnie, Bosch, Cersanit, Ćmielów, Comitor, Falmec, Franke, Gaggenau, Siemens.

 

Zobacz też gotowe projekty domów w technologii nowoczesnej lub tradycyjnej. 

Gotowe projekty domów 

Projekty domów szkieletowych

Projekty domów drewnianych

 

Kuchnieportal.pl na WARSAW HOME 2018

W tym roku również nasze Wydawnictwo pojawi się na targach w roli wystawcy. Jeżeli chcecie poznać naszą redakcję oraz propozycje przygotowane dla naszych partnerów biznesowych, zapraszamy Was do odwiedzenia naszego stoiska w hali B (HALA KITCHEN&DINING).

WARSAW HOME w liczbach

Targi WARSAW HOME zadebiutowały w 2016 roku. Wówczas na powierzchnia 24 000 m2  zaprezentowało się 150 marek. W czasie drugiej edycji mogliśmy oglądać ekspozycje 400 firm. O rosnącym znaczeniu WARSAW HOME może świadczyć fakt, że liczba tegorocznych wystawców sięgnie nawet 1000 a zaprezentują się oni na 120 000 m2 przestrzeni wystawienniczej.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. 4 i 5 października kierowane jest do przedstawicieli branży, natomiast 6 i 7 października organizatorzy zapraszają zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.warsawhome.eu.

Bilety: www.warsawhome.eu/kup-bilet/.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95