kuchnieportal
5 5 48

Targi TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE – podsumowanie

2 kwietnia zakończyła się kolejna edycja targów „TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE”. Tematyka wydarzenia obejmowała produkty do domu i ogrodu. W jego trakcie prezentowane były materiały budowlane, meble, dekoracje, nowoczesne systemy grzewcze oraz rośliny, krzewy, kwiaty, meble ogrodowe i sprzęt ogrodniczy.

Podsumowanie_Targów_Twój_Dom_Twoje_Otoczenie_2017.jpg

Tegoroczna edycja została wzbogacona o liczne atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych: Klub Kreatywnego Inżyniera „FLOJAMO”, warsztaty dla dzieci prowadzone pod okiem animatorów, porady specjalistów czy pokazy firm. Mieszkańcy Jaworzna mogli także  oznakować swoje rowery w ramach akcji ZABEZPIECZ ROWERY PRZED ZŁODZIEJEM.

Podczas targów zorganizowano również konkursy dla wystawców. W kategorii NAJLPESZY PRODUKT zwyciężyła firma RAKOCZY ze Stalowej Woli za prezentację kotła pelletowego CORTINA PELLET. II miejsce zdobyła firma SAS za prezentację kotła SAS EFEKT klasy 5 z podajnikiem retortowym. Wyróżnienie otrzymała firma BARTINI Wadowice za prezentację kominka NORDICA.  

W kategorii KREATYWANA PREZENTACJA STOISKA nagrody otrzymali:

– TGA CONSULTING (Jaworzno),
– EXPERT SYLWIA BARAN (Jaworzno),
– EUROCOLOR SALON PRODUCENTA (Jaworzno),

NAGRODĘ ORGANIZATORA przyznano Jaworznickiemu Stowarzyszeniu Budownictwa Społecznego za przeprowadzenie rewitalizacji pawilonu wraz z poszerzeniem jego funkcji. Inwestycja: kompleks mieszkaniowo usługowy SŁONECZNA . W gronie nagrodzonych znalazła się również firma XL TAPE KIELCE.

5.04.2017
 

Dołącz do dyskusji

5 5 47

Targi TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE – podsumowanie

W dniach 28-29 marca  w Jaworznie odbyła się 18. edycja Targów TWÓJ DOM, TWOJE OTOCZENIE. Wydarzenie zgromadziło ponad 80 wystawców oraz około 3 tysięcy zwiedzających. 

\"targi_jaworzno.jpg\"
 

Na targach zaprezentowały się firmy z branży ogólnobudowlanej, instalacyjnej oraz wyposażenia wnętrz. Odwiedzający mieli niepowtarzalną okazję, aby w  jednym miejscu zapoznać się z produktami niezbędnymi do wybudowania, wykończenia i aranżacji domu.

W czasie targów rozstrzygnięto konkursy dla wystawców w trzech kategoriach:
 

  1. Nagroda w panelu produkty „Jakość i innowacyjność”
  2. Kreatywna prezentacja produktu na stoisku firmowym
  3. Nagroda organizatora

W pierwszej kategorii wyróżnione zostały firmy XENAKIS ŚWIĘTOCHŁOWICE za prezentację osiedla mieszkaniowego BURSZTYNOWE oraz WZGÓRZE Mazurek –Jacek Mazurek Jaworzno za drzwi Termo Prestige Firmy WIKĘD. W drugiej –  firmy Merkury z Kalwarii Zebrzydowskiej, Geo-Industrial Sosnowca i RISER Domy z Jaworzna. Natomiast nagrodę organizatora zdobyły firmy EKOSUN za prezentację Ogniwa Fotowoltaicznego – produkcja prądu ze Słońca oraz Gamebo Domy za pokazanie ściany zewnętrznej o przenikalności 0,0093m/ m. kw  w domu pasywnym  Gamebo 88.

Patronem medialnym wydarzenia był serwis kuchnieportal.pl. 

Dołącz do dyskusji