kuchnieportal

Targi Meble Polska 2015

Targi Meble Polska są wydarzeniem skierowanym do osób i firm związanych z branżą meblarską. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 17 do 20 lutego na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Wśród 11 grup tematycznych znajdują się również meble kuchenne.

Propozycje dla kuchni na Targach Meble Polska 2015
Poznańskie targi Meble Polska to największe kontraktacyjne wydarzenie tego typu w Europie Środkowo ? Wschodniej. Pozwala ona na zaprezentowanie swojej oferty przez firmy związane z branżą meblarską. Obecne są na niej również producencie i dystrybutorzy mebli kuchennych, w tym stołów, krzeseł, taboretów, segmentów kuchennych czy zabudowy kuchennej.

Od 17 do 20 lutego Międzynarodowe Targi Poznańskie będą gościły również dwa inne wydarzenia związane z branżą meblarską i wystrojem wnętrz: targi HOME DECOR oraz arena DESIGN. HOME DECOR to szansa to zapoznania się z najnowszymi trendami dotyczącymi wyposażenia wnętrz, takimi jak tekstylia, elementy do wykończenia wnętrz (drzwi, systemy zabudowy wnęk, schody ozdobne i balustrady i inne), oświetlenie czy dekoracje, m.in. lustra, zegary i rzemiosło artystyczne. Natomiast arena DESIGN poświęcona jest aktualnym propozycjom w dziedzinie designu.

Szczegółowe informacje na temat targów Meble Polska można znaleźć na stronie: www.meble.mtp.pl

Źródło: materiały prasowe

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95