kuchnieportal
5 5 26

Targi EXPOBUD w Gliwicach

9 września w Hal Sportowej w Gliwicach rozpocznie się kolejna (trzynasta) edycja Targów EXPOBUD, które poświęcone są tematom budowy i aranżacji domów, mieszkań i ogrodów. Hasłem wiodącym tegorocznych targów jest  "Czyste powietrze dla Gliwic" i związana z nim problematyka przeciwdziałania zanieczyszczaniu powietrza.

targi gliwice

Temat wiodący Tragów "Czyste powietrze dla Gliwic" ma na celu przybliżyć problem emisji zanieczyszczeń powietrza i możliwości przeciwdziałaniu nim. Odwiedzajmy targi będą mogli zapoznać się m.in. z materiałami instalacyjnymi, kotłami V generacji, pompami ciepła, które spełniają wymogi dofinansowań. Podczas targów będzie można także odwiedzić Autobus energetyczny, czyli mobilne centrum edukacyjno-informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu. Dla najmłodszych uczestników targów w Klubie Kreatywnego Inżyniera poprowadzą zajęcia jak wybudować "wymarzony dom" z miniaturowych materiałów budowlanych. Tragom towarzyszyć będzie Kiermasz Roślin, podczas którego będzie można zobaczyć i nabyć najwyższej jakości roślinki do upiększenia naszych domów, balkonów, działek, ogrodów. Tradycyjnie na targach będzie można spotkać wiele nowoczesnych technologii z zakresu ekologicznej i ekonomicznej budowy domów.

Godziny otwarcia: 10:00 do 17:00

Więcej informacji: https://promocja-targi.pl/4496-2/

Dołącz do dyskusji

5 5 25

TARGI EXPOBUD w Gliwicach

10 i 11 września  w Gliwicach odbędzie się kolejna edycja TARGÓW EXPOBUD. Na targach swoją ofertę zaprezentują firmy z branż budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz. 

TARGI_EXPOBUD_GLIWICE.jpg

TARGI EXPOBUD są kontynuacją Targów „DOM i OTOCZENIE” – cyklicznej imprezy branżowej odbywającej się dwa razy do roku: wiosną i jesienią. Na targach prezentowane są produkty z zakresu budownictwa, ogrzewania, aranżacji wnętrz i wyposażenia ogrodów.  

Oficjalne otwarcie Targów odbędzie się 10 września o godz. 11. Imprezie będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje. W czasie Targów odbędzie się konkurs na najlepsze stoisko, konkurs dla zwiedzających i szkolenie poświęcone elementom coachingu w procesie sprzedaży. Specjalnie dla zwiedzających w panelu NOWOCZESNE TECHNOLOGIE firma Jazda Próbna Kuchni Merkury  zaprezentuje możliwości marki BLUM DYNAMIC SPACE. Na terenie zewnętrznym oraz w hali producenci kotłów typu DEFRO, METALFACH, ENVO, KOMIZ będą udzielać fachowych porad na temat wyboru kotła na zimę. Na najmłodszych czeka Klub Kreatywnego Inżyniera, którego uczestnicy będą mogli poczuć się  jak prawdziwi konstruktorzy.
Targi będą otwarte w godzinach 10:00-17:00. Dodatkowe informacje można znaleźć tutaj

Szczegółowy program targów:
 

TARGI_EXPOBUD_GLIWICE_2.jpg
 
opr. AO
1.09.2016

Dołącz do dyskusji