kuchnieportal

TARGI EXPOBUD w Gliwicach

10 i 11 września  w Gliwicach odbędzie się kolejna edycja TARGÓW EXPOBUD. Na targach swoją ofertę zaprezentują firmy z branż budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz. 

TARGI_EXPOBUD_GLIWICE.jpg

TARGI EXPOBUD są kontynuacją Targów „DOM i OTOCZENIE” – cyklicznej imprezy branżowej odbywającej się dwa razy do roku: wiosną i jesienią. Na targach prezentowane są produkty z zakresu budownictwa, ogrzewania, aranżacji wnętrz i wyposażenia ogrodów.  

Oficjalne otwarcie Targów odbędzie się 10 września o godz. 11. Imprezie będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje. W czasie Targów odbędzie się konkurs na najlepsze stoisko, konkurs dla zwiedzających i szkolenie poświęcone elementom coachingu w procesie sprzedaży. Specjalnie dla zwiedzających w panelu NOWOCZESNE TECHNOLOGIE firma Jazda Próbna Kuchni Merkury  zaprezentuje możliwości marki BLUM DYNAMIC SPACE. Na terenie zewnętrznym oraz w hali producenci kotłów typu DEFRO, METALFACH, ENVO, KOMIZ będą udzielać fachowych porad na temat wyboru kotła na zimę. Na najmłodszych czeka Klub Kreatywnego Inżyniera, którego uczestnicy będą mogli poczuć się  jak prawdziwi konstruktorzy.
Targi będą otwarte w godzinach 10:00-17:00. Dodatkowe informacje można znaleźć tutaj

Szczegółowy program targów:
 

TARGI_EXPOBUD_GLIWICE_2.jpg
 
opr. AO
1.09.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95