kuchnieportal

Targi DOM I OTOCZENIE w Katowicach

W dniach 9 -10 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się kolejna edycja  Targów Budowlanych DOM I OTOCZENIE poświęconych tematyce budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz.  

Podczas targów osoby będące na etapie budowania, remontowania  czy  urządzania mieszkania czy domu, z pewnością znajdą coś dla siebie.
Odwiedzający będą mogli skorzystać z możliwości zapoznania się z szeroką ofertą wystawców, zobaczyć najnowsze rozwiązania w zakresie wykorzystania materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz.

Wystawcy przygotowali na targi atrakcyjne oferty cenowe, które zwiedzający będą mieli okazję porównać w jednym miejscu, a ponadto skorzystać z fachowej porady oraz zamówić towar według ofert przygotowanych wyłącznie na targi.

Podczas imprezy zarówno dla odwiedzających jak i wystawców przewidziano wiele atrakcji,  w tym konkursy z nagrodami i szkolenia,  między innymi „Jak skutecznie wykorzystać media społecznościowe do pozyskiwania nowych klientów w branży budowlanej i wnętrzarskiej”.
Ponadto w ramach targów odbędą się prelekcje, Planeta Robotów czy Akademia Budowania Klockami Lego.

Patronem medialnym targów jest serwis kuchnieportal.pl. Dodatkowe informacje na temat wydarzenia oraz bezpłatny bilet wstępu do pobrania znajdują się na stronie organizatora, PROMOCJA-TARGI:www.promocja-targi.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95