kuchnieportal

Targi Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia DOM

W dniach 10-12 kwietnia 2015 w Kielcach odbędzie się XXII edycja Targów DOM oraz OGRÓD i TY. Wydarzenie kierowane jest do osób, które zamierzają zmienić wygląd swojego domu, mieszkania czy ogrodu. Jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się w jednym miejscu z szeroką ofertą firm oferujących materiały budowlane, wykończeniowe czy elementy wyposażenia wnętrz i dekoracje. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis kuchnieportal.pl.

\"targi_dom\"

Kieleckie Targi są najpopularniejszym wydarzeniem branżowym w regionie oraz jednym z największych w Polsce. W roku ubiegłym na targach zaprezentowało się ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy. Odwiedzających gości było natomiast prawie 23 tys. Tegoroczna edycja może przyciągnąć jeszcze więcej zainteresowanych.

Z roku na rok oferta wystawców staje się coraz bogatsza i zadziwia nowoczesnymi technologiami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Targi Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia DOM to idealne miejsce do zapoznania się z nowymi trendami w aranżacji wnętrz oraz designie. Nieodłączną częścią tegorocznej edycji jest wystawa OGRÓD i TY, na której goście będą mogli podziwiać różnorodne rośliny ogrodowe, meble, altany oraz inne akcesoria związane w wyposażeniem ogrodu.

Oprócz części wystawienniczej, organizator zadbał o liczne atrakcje jak warsztaty, pokazy czy bezpłatne porady profesjonalistów.

Godziny otwarcia targów:
10.04.2015: 12.00?18.00
11.04.2015: 10.00?18.00
12.04.2015:   9.00?17.00

Więcej informacji na temat Targów dostępnych jest na stronie www.targikielce.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95