kuchnieportal

Targi Budowlane LUBDOM

W dniach 10 – 12 kwietnia 2015 w Lublinie odbędzie się XXXV edycja Targów Budowlanych LUBDOM oraz Targów Mieszkań i Nieruchomości. Wydarzenie kierowane jest do osób budujących dom lub remontujących mieszkanie. Jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z nowościami w branży  oraz udziału w ciekawych seminariach i wykładach. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis kuchnieportal.pl

\"targi_lubdom.jpg\"

Targi LUBDOM oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości to największe wydarzenie branżowe we wschodniej Polsce. Organizowane jest wspólnie z Targami Obróbki Drewna LUBDREW. Kooperacja branży budowlanej, mieszkaniowej oraz drzewnej pozwala na wszechstronną prezentację oferty.

Zobacz, jak działa dom energooszczędny

Tematem przewodnim tegorocznej edycji targów będzie dom inteligentny oraz odnawialne źródła energii. Odwiedzający targi goście będą mieli niepowtarzalną możliwość zobaczyć na żywo, jak funkcjonuje dom energooszczędny, wyposażony w inteligentne systemy oraz nowatorskie technologie. Przedstawiony zostanie w rzeczywistych wymiarach a zwiedzający będą mieć szansę sprawdzenia na żywo jego funkcjonowania.

Szeroka oferta

Na targach prezentować się będą firmy oferujące materiały budowlane i wykończeniowe, izolacje i ocieplenia, systemy grzewcze, oświetlenie, okna, drzwi i schody drewniane czy ogrodzenia. Poza sprzedażą produktową, goście będą mogli zapoznać się z ofertą usługową firm budowlanych, architektonicznych czy firm doradztwa finansowego.  Ponadto, podczas trwania wydarzenia, profesjonaliści z branży służyć będą fachową radą dotyczącą budownictwa, aspektów prawnych oraz finansowych.

Oprócz części ekspozycyjnej, targom towarzyszyć będą liczne wykłady, seminaria oraz debaty, m.in.:

  • ?Dom prosumencki oraz mikroinstalacje w domu prosumenckim, źródła finansowania?
  • „Domatiq – inteligentny system automatyki dla budynków?
  • ?Prawidłowa realizacja inwestycji kubaturowych ? planowanie, projektowanie, wykonawstwo. Nadzór inwestycji przemysłowych?
  • ?Ciepły montaż okien ? oszczędność dla Twojego domu?

Targi można odwiedzać w dniach:

10 kwietnia (piątek): godz. 12.00 ? 19.00 ? wstęp wolny!
11 kwietnia (sobota):  godz. 10.00 ? 18.00
12 kwietnia (niedziela):  godz. 10.00 ? 18.00

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.lubdom.targi.lublin.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95