kuchnieportal

Sztućce ze stali nierdzewnej, czyli odrobina klasyki w nowoczesnym wydaniu

Sztućce ze stali nierdzewnej, czyli odrobina klasyki w nowoczesnym wydaniu

Dobór sztućców to kwestia, która w wielu domach wywołuje spore dyskusje i kontrowersje. Jedni są fanami bardziej rustykalnych modeli, inni chcą stawiać na elegancję, a jeszcze inni na fantazyjne i nowoczesne sztućce. Co jednak jest najbardziej uniwersalne to proste, lecz świetnie wykonane zestawy ze stali nierdzewnej.

Nie każdemu na tym zależy, ale jednolity zestaw sztućców potrafi wiele powiedzieć o domostwie, w którym są używane. Jednolity styl i jakość wykonania dodają klasy i  zmniejszają chaos, jaki często pojawia się w codziennym życiu na naszych talerzach. W dodatku to idealne rozwiązanie dla perfekcjonistów, dla których spójność koncepcji wystroju wnętrza ma ogromne znaczenie. Na szczęście rynek pełen jest wspaniałych opcji, a jedną z nich jest firma WMF ? sztućce w ich wykonaniu to świetne produkty o klasycznym charakterze.

 

Różne style, wiele zastosowań

Myśląc o sztućcach, przed oczami pojawia nam się słynna triada ? łyżka stołowa, widelec stołowy i nóż stołowy ? ale to przecież nie jedyne (choć pewnie najważniejsze) elementy zestawu sztućców. Pojawiają się w nich przecież także takie elementy jak na przykład specjalne widelczyki deserowe lub do ziemniaków, łyżeczki o różnych kształtach i zastosowaniach (na przykład do jedzenia grejpfrutów), czy noże przeznaczone do owoców, ryb lub konkretnych potraw ? na przykład steków.

 

Co wyróżnia firmy takie jak WMF to fakt, że zestawy te można modyfikować i regularnie wzbogacać o kolejne elementy, które akurat okażą się potrzebne. Dzięki systemowi serii i modelów, możliwe jest dokupienie takiego zestawu sztućców, który będzie pasował do całości ?kolekcji? pod kątem estetycznym. To również świetny sposób na uzupełnianie zestawu na wypadek zgubienia jednego z elementów.

 

Dzięki takiej różnorodności można oczywiście przebierać w stylach, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Stalowe, eleganckie i proste sztućce powinny znaleźć wielu fanów, którzy poszukują eleganckiej zastawy stołowej.

 

Gama produktów firmy WMF

Oczywiście producent WMF nie ogranicza się wyłącznie do sztućców, co widać świetnie w katalogach firmy. Zamiast tego oferuje ona cały przekrój kuchennych gadżetów i akcesoriów takich jak garnki, czajniki, pojemniki na przyprawy, opiekacze, sokowirówki, wagi kuchenne, a także przyrządy kuchenne (na przykład tłuczki czy chochle). Oznacza to, że jesteśmy w stanie wyposażyć niemal całą kuchnię wyłącznie produktami jednego producenta, co jest sytuacją iście bezprecedensową.

Czy akcesoria kuchenne i zestawy sztućców powinny być wręczane jako prezenty?

Sprzęt kuchenny i stołowy jest świetnym pomysłem na prezenty dla osób, które będą go potrzebowały. Szczególnie dotyczy to sytuacji, w której osoby te otrzymają jakościowe produkty, które posłużą im przez długie lata. Wyposażanie kuchni posiada już tę charakterystyczną cechę, że im porządniej zrobi się to na początku, tym mniej problemów pojawi się z czasem. Niestety jest to dosyć kosztowny proces, dlatego każda pomoc w formie prezentu zapewne będzie mile widziana.

 

 

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95