kuchnieportal

Sukces firmy GTV na Targach Furnica 2014

Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli Furnica w Ponaniu to jedno z najważniejszych wydarzeń branży meblowej w Polsce i Europie środkowo-wschodniej. Firma GTV uczestniczyła w ich jubileuszowej edycji, która odbyła się w dniach 16-19 września 2014 roku.

W trakcie tegorocznych targów Furnica firma GTV przedstawiła aktualną ofertę akcesoriów meblowych i oświetlenia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowa seria wyposażenia garderoby ?Elegance? oraz systemy do budowy szaf przesuwnych. Zwiedzający mieli także okazję zasięgnąć fachowej porady ekspertów.

?Targi Furnica to dla GTV swoisty ?matecznik?. Na rodzimym rynku jesteśmy niewątpliwym liderem. Staramy się jednak wciąż umacniać naszą pozycję i proponować naszym kontrahentom nowe rozwiązania. Tegoroczna edycja targów to dla nas niewątpliwy sukces organizacyjny i handlowy. Podczas rozmów z kontrahentami odebraliśmy bardzo dużo pozytywnych opinii oraz nawiązaliśmy nowe kontakty biznesowe ? mówi Daniel Ciszewski z firmy GTV. Impreza potwierdziła stały wzrost świadomości marki GTV wśród producentów mebli, stolarzy oraz projektantów, a także przekonała gości stoiska, że najwyższa jakość nie zawsze musi być droga?.

GTV Furnica

Firma GTV za swoje stoisko otrzymała nagrodę Acanthus Aureus. Nagroda jest przyznawana dla stoiska, które w najlepszym stopniu odzwierciedla strategię marketingową danego producenta. Marka GTV Prestige przeznaczona jest dla klientów wymagających, poszukujących akcesoriów meblowych i oświetlenia. Celem firmy jest stworzenie oferty w cenach, na które mogą pozwolić osoby mniej zamożne. Produkty GTV cechuje jakość wykonania oraz dbałość o nowoczesny design. Organizatorzy targów docenili różnorodność prezentowanych nośników. Prócz wspomnianej serii ?Elegance? oraz systemów przesuwnych, GTV zaprezentowało także wolnostojący system carg mini i maxi oraz laminowane tablice z okuciami i oprawami meblowymi.

?To była nasza kolejna impreza targowa w tym roku.  Za każdym razem bardzo starannie przygotowujemy nasze stoisko ? selekcjonujemy produkty, zbieramy zespół ekspertów.  Z perspektywy czasu widzimy, że czas targów to najlepsza okazja do spotkań oraz wymiany cennych doświadczeń?. ? mówi Monika Kossel, Specjalista ds. Marketingu z firmy GTV? ?Nasze stoisko odwiedzili przedstawiciele zarówno firm polskich, jak i zagranicznych. Wśród tych ostatnich było wiele przedsiębiorstw, które dopiero odkrywają polski rynek i w sposób naturalny w pierwszej kolejności zwracają się do największych i najbardziej zaufanych firm na naszym rynku?.

GTV

GTV to polska firma istniejąca 17 lat na rynku. Jest jednym z czołowych w kraju producentów akcesoriów meblowych i oświetlenia. Firma działa na wielu rynkach europejskich. Produkty marki GTV wyróżnia dbałość o normy bezpieczeństwa i jakości, a także estetyka. 
Linia Prestige firmy GTV to produkty specjalnie wyselekcjonowane, o wysokiej jakości i estetycznej formie. Optymalna cena tych akcesoriów i oświetlenia sprawia, że pozwolić sobie na nie mogą wszyscy klienci. Dożywotnia gwarancja niektórych z produktów podnosi ich atrakcyjność. 

Źródło: materiały prasowe.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95