kuchnieportal

Stylowe uchwyty otulone mosiądzem od GTV

Stylowe uchwyty otulone mosiądzem od GTV

Od kilku sezonów mosiądz jest jednym z najmodniejszych kolorów dodatków. Po długim okresie zapomnienia, został na nowo odkryty przez projektantów wnętrz – podobnie jak złoto, miedź i brąz. W odpowiedzi na ten trend firma GTV wprowadziła do swojej najnowszej oferty stylizowane uchwyty w kolorze mosiądzu. Metaliczne barwy pięknie ocieplają wnętrze, dodają mu klasy i ponadczasowej elegancji. 

Mosiądz nadaje uchwytom biżuteryjny charakter. Jego ciepła barwa oraz połyskujące wykończenie zastosowane przez projektantów GTV budzą skojarzenia z elementami z dawnych epok. Dzięki swojemu ponadczasowemu charakterowi, uchwyty w kolorze mosiądzu będą harmonijnym dopełnieniem klasycznych mebli. Z ich pomocą zaaranżujemy również wnętrze w stylu vintage czy shabby chic.

Jednak mosiężne dodatki wspaniale odnajdują się również we współczesnych aranżacjach, którym dodają oryginalności i eleganckiego charakteru. Z powodzeniem są wykorzystywane w nowoczesnych wnętrzach w stylu skandynawskim, industrialnym czy minimalistycznym.

Uchwyty_otulone_mosiądzem_GTV_ARCHE..jpg
Fot. Uchwyt Arche, GTV

Wyposażając meble kuchenne lub pokojowe w uchwyty w kolorze mosiądzu możemy pójść o krok dalej i wprowadzić do wnętrza inne metaliczne dodatki, np. lampy, naczynia lub tace. Mosiądz, miedź, stare złoto i brąz pięknie komponują się z drewnem oraz z bielą. Uchwyty i inne akcesoria stworzą niezwykle eleganckie i wysmakowane połączenie m.in. z jasnymi mebli. Jeżeli zależy nam na stworzeniu wytwornej i luksusowej aranżacji, zestawmy ciepłe, metaliczne dodatki z jasnym marmurem.  

GTV proponuje nam 4 modele uchwytów w kolorze mosiądzu: Arche w kształcie delikatnego łuku dostosowany do budowy dłoni, Marsala o kształcie muszli oraz dwa rodzaje gałek: Cento i Terni. Czym wyróżnia się każdy z nich? Na to pytanie odpowiada nam Joanna Repko, Starszy Specjalista ds. Marketingu w firmie GTV. – Miękki łuk uchwytu Arche to zdecydowany, wyrazisty wzór o nieco eklektycznym charakterze – łączy w sobie bowiem delikatne zaokrąglenia ze stanowczą, geometryczną podstawą. Arche przyciągnie wzrok i stanie się swoistą dominantą na gładkiej powierzchni meblowego frontu. Natomiast subtelna i nieduża gałka Cento ma w sobie wiele uroku – jej wykończenie przynosi na myśl przedmiot, który niesie za sobą pewną historię, sprawiając wrażenie specjalnie postarzanej. Swojego mosiężnego wariantu kolorystycznego doczekały się również dobrze znany uchwyt Marsala oraz gałka Terni.

Uchwyty_otulone_mosiądzem_GTV_MARSALA.jpg
Fot. Uchwyty Marsala, GTV

W mosiężne uchwyty od GTV możemy wyposażyć nowe meble lub wykorzystać je do szybkiej, a bardzo efektownej metamorfozy posiadanej zabudowy kuchennej, komody czy szafki nocnej. Za sprawą tak stylowych dodatków odświeżymy wnętrze, dodamy mu przytulności, klasy oraz modnego wyglądu.
?

Uchwyty_otulone_mosiądzem_GTV_TERNI.jpg
Fot. Uchwyty Terni, GTV 

Uchwyty_otulone_mosiądzem_GTV_CENTO.jpg
Fot. Uchwyty Cento, GTV

4.08.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95