kuchnieportal

Rekordowe zainteresowanie MTM Ostróda

Popularne wydarzenie branżowe, czyli Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie odbędzie się już za miesiąc! W dniach 2-5 września w Arenie Ostróda zobaczymy zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy zajmujące się produkcją mebli. Organizatorzy już przewidują, że będzie to rekordowa edycja – pod względem liczby wystawców i odwiedzających.

                                                 MTM Ostróda

W śród wystawców zobaczymy min. IMS Group, jedną z największych Grup Meblowych w Europie, która zaprezentuje takie marki jak: Bydgoskie Meble, Etap SOFA, New Look oraz Helvetia. Najnowsze kolekcje pokażą także takie firmy jak: Libro, Gala Collezione, Forte, Benix, Bogfran, Signal, Mebin, Meblomak czy Meble Wójcik.  Swój udział w MTM Ostróda potwierdzili także wystawcy z zagranicy, m.in.: Velam z Ukrainy oraz Naghshineh Furniture i Tarahan Behform z Iranu.

– Zdecydowaliśmy się na wzięcie udziału w MTM ze względu na możliwość dowiedzenia się więcej na temat przyszłych trendów w branży. To także ogromna szansa na promocję naszej firmy pośród innych przedsiębiorstw w tej samej branży. Takie spotkanie daje nam możliwość zaprezentowania naszej marki. I przede wszystkim daje bezpośredni kontakt z potencjalnymi nabywcami lub agentami sprzedaży ? mówi Morteza Rotivand, reprezentant irańskich firm, który weźmie udział w MTM.Chętnie podzielimy się także naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli spotkać się z wieloma kontrahentami twarzą w twarz. Chcemy również sprawdzić i ocenić naszą konkurencję.

41. edycję Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie odwiedzi także liczna grupa klientówz Obwodu Kaliningradzkiego, Rosji.
Po odbyciu licznych spotkań z przedstawicielami branży meblowej w Rosji, mogę powiedzieć, że przyjazd na targi potwierdziło wiele firm? mówi Wojciech Węgrowicz, Wiceprezes ds. Sprzedaży Expo Arena S.A.

Spodziewamy się także klientów z Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy i Kazachstanu, a także z Europy Zachodniej.

W programie MTM w tym roku znajdą się liczne wydarzenia dodatkowe, a wśród nich m.in.: Warmia i Mazury Design Festival oraz Forum Eksporterów ?Polskie meble na rynkach wschodnich?.

 

Czytaj więcej:

Kuchnia skandynawska

Program do projektowania kuchni

Mała kuchnia

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95