kuchnieportal

Raport Euro Cucina 2018 – zobacz najpiękniejsze kuchnie sezonu!

Raport Euro Cucina 2018 – zobacz najpiękniejsze kuchnie sezonu!

Targi Euro Cucina to niezwykły zbiór inspiracji dla architektów i projektantów wnętrz. Jak wiele pięknych kuchni i nowatorskich rozwiązań jest na nich prezentowanych, możemy przekonać się oglądając „Raport Trendów”, który stanowi podsumowanie targów. Katalog będzie można otrzymać podczas szkolenia organizowanego 30. października przez firmę PEKA.

Katalog „Raport Trendów” 2018

„Raport Trendów” to cykliczna publikacja podsumowująca mediolańskie targi Euro Cucina. Za jej przygotowanie odpowiada firma Kesseboehmer. Katalog stanowi wyjątkowy zbiór inspiracji i jest pozycją obowiązkową w biblioteczce projektanta wnętrz i mebli. Pokazuje najbardziej aktualne trendy, nowości produktowe oraz nowatorskie rozwiązania – zarówno dotyczące estetki, jak i funkcjonalności wnętrza.

Na 250 stronach katalogu znajdziemy zdjęcia kuchni prezentowanych podczas tegorocznych targów. Ukazują one poszczególne ekspozycje w szerokim ujęciu, jak i skupiając się na detalach. Obok zdjęć kompleksowych aranżacji kuchni, zobaczymy ujęcia pojedynczych szafek, regałów, sprzętu AGD i dodatków. Ponadto w katalogu dużo miejsca poświęcono wyposażeniu mebli, które jest niezwykle ważne dla walorów użytkowych kuchni.  Prezentowane podczas Euro Cucina 2018 systemy wyjezdne czy nowatorskie półki i szuflady są kolejnym krokiem naprzód w dziedzinie aranżacji funkcjonalnych mebli. Poszczególne zdjęcia zostały pogrupowane tematycznie i ujęte w 19 rozdziałach, m.in. Organizacja, Architektura, Materiały, Dekoracje.

Katalog Raport Trendów 2018 - Euro Cucina

Szkolenie PEKA podsumowujące Euro Cucina

Katalog można pobrać na stronie PEKA. Natomiast luksusowe, papierowe wydanie czeka na uczestników szkolenia poświęconego Euro Cucina oraz ergonomii w kuchni, które odbędzie się 30. października w showroomie PEKA w warszawskim C. H. Panorama (lokal11). Poprowadzi je Dagmara Jakubczak, autorka bloga FORelements.pl oraz YouTube’owego kanału Akademia Dagmary. W czasie spotkania przedstawiciele marki PEKA opowiedzą także, jak urządzić ergonomiczną kuchnię zgodną z najnowszymi trendami.

  • Chcesz zarejestrować się na wydarzenie? Wyślij e-mail na adres: marketing@peka.pl.

 

Katalog Raport Trendów 2018 - Euro Cucina

 

 

Zobacz też gotowe projekty domów w technologii nowoczesnej lub tradycyjnej. 

Gotowe projekty domów 

Projekty domów szkieletowych

Projekty domów drewnianych

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95