kuchnieportal

Profesjonalne espresso w domowym zaciszu z nowym modelem ekspresu JURA – Z6

Profesjonalne espresso w domowym zaciszu z nowym modelem ekspresu JURA – Z6

Wyobraźmy sobie – kawiarnia z widokiem na jezioro, w tle słychać muzykę. Świeci słońce, a w powietrzu unosi się zapach kwiatów. Czego brakuje? Oczywiście: aromatycznego espresso, świeżo przygotowanego przez doświadczonego baristę. To marzenie każdego miłośnika kawy! Z nowym, w pełni automatycznym ekspresem do kawy JURA – Z6 – każdy specjał kawowy może stać się rzeczywistością, i to w zaciszu własnego domu. Unikalne innowacje i najnowocześniejsza technologia pozwala na rozwój pełni smaku i aromatu kawy oferując espresso w standardzie najlepszych światowych kawiarni.

Jura Z6 – model optymalny

Kiedy ponad 20 lat temu JURA pokazała światu swój pierwszy model automatycznego ekspresu IMPRESSA 500 wydawało się, że wszystko, co można było w ekspresie wymyślić i zastosować zostało właśnie zrealizowane. Tymczasem JURA – jedyny na świecie producent automatycznych ekspresów do kawy, który koncentruje się wyłącznie na jednej kategorii, co chwila zaskakuje świat coraz to nowymi rozwiązaniami w zakresie parzenia kawy w zaciszu własnego domu.

Zobacz też gotowe projekty domów w nowoczesnych i tradycyjnych technologiach: 

Gotowe projekty domów 

Projekty altan ogrodowych

Projekty domów szkieletowych

Po dwóch dekadach badań, doświadczeń i testów JURA pokazuje światu swój najnowszy produkt ? model Z6. Zastosowane w nim innowacyjne technologie pozwalają  przygotować doskonałej jakości espresso, a przy tym sprowadzają obsługę urządzenia do prostego ?Przekręć i zatwierdź wybór?.
Nowy ekspres Z6 oferuje pełną gamę specjałów kawowych za naciśnięciem jednego przycisku. Zarówno najbardziej aromatyczne espresso, jak również latte macchiato, cappuccino oraz inne kawy przygotowywane przez model Z6 wyglądają i smakują jak dzieła baristy.

Światowa nowość: proces zaparzania z  P.E.P.?

Podczas procesu zaparzania woda przepływa przez zmieloną kawę w precyzyjnie odmierzonych, krótkich odstępach czasu. Długość procesu i ilość wody odpowiadają ilości zmielonej kawy.

Uzyskany w ten sposób przedłużony czas ekstrakcji pozwala uwolnić pełnię drzemiących w kawie smaków i aromatów. Opracowany przez inżynierów JURA Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.?) to pierwszy na świecie proces, który nadaje intensywny smak i aromat małych specjałów kawowych, takich jak ristretto lub espresso.

Jura – to nie może być prostsze

Dzięki sterowaniu Rotary Selection i wyświetlaczowi TFT, JURA na nowo zdefiniowała obsługę nowoczesnych ekspresów do kawy. Użytkowanie ekspresu Z6 to czyste doświadczenie najnowszej, przyjemnej ergonomii. Logiczne i intuicyjne sterowanie według zasady ?przekręć i zatwierdź wybór? prowadzi prosto do celu. Ponadto wszystkie elementy sterujące są dostępne od frontu, podobnie jak zbiorniki na wodę i ziarna kawy. Z6 to również pierwszy model, w którym wszystkie specjały kawowe mogą być indywidualnie programowane, powielane i nazywane według własnych upodobań.

Wzór doskonałości

Projektanci JURA z dużą starannością rozwinęli niezależną prezencję i przenieśli harmonijne wzornictwo na nowy poziom. Charakterystyczne, czyste linie zestawione z ciekawymi szczegółami: oświetlenie zbiornika wody czy oświetlenie filiżanek są wyrazem stylu i elegancji. Przemyślane wzornictwo to symbol dobrego smaku w każdym otoczeniu. Szlachetny kolor satynowego srebra podkreśla atrakcyjny front ekspresu.  Ekspres Z6 jest elegancki, a jednocześnie kompaktowy – zmieści się w każdej kuchni i idealnie komponuje się z każdą przestrzenią.

Minimalna konserwacja

Pielęgnacja i konserwacja ekspresu Z6 jest równie prosta, jak przygotowywanie specjałów kawowych. Filtry CLARIS gwarantują doskonałą jakość wody, a także chronią ekspres przed osadami z kamienia. Optymalne wykorzystanie filtra CLARIS Smart zapewnia technologia RFID, dzięki której ekspres automatycznie wykrywa jego użycie. Stosowanie filtra nigdy wcześniej nie było równie proste, bardziej skuteczne i niezawodne.

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia gwarantują ponadto zachowanie najwyższych standardów higieny poświadczone certyfikatem TÜV. Automatyczny program czyszczenia systemu mlecznego uruchamia się za naciśnięciem jednego przycisku, będąc kolejnym przykładem dbałości firmy JURA o najwyższą jakość i komfort użytkowników ekspresów marki.

Więcej informacji o firmie JURA oraz jej produktach można znaleźć na stronie producenta.

6 komentarzy

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
MarokoRokoko
5 maja 2016, 12:47
0/0

Kawa z Jury jest lepsza w smaku. Jak ktoś ma to potwierdzi. Nie da się porównać ze zwykłym ekspresem.

Lidia
10 lutego 2016, 16:02
3/0

Jakość zawsze kosztuje

Justyna
5 lutego 2016, 14:13
3/2

koszt ok 10 999,00 zł 🙂 w sam raz do małej domowej kuchni… 😀

Alibaba
4 lutego 2016, 22:46
0/0

Ktoś wie ile takie cacko kosztuje?

Krystyna
3 lutego 2016, 16:50
3/0

Pewnie też smakuje pysznie, ekspres marzenie

Rox.
1 lutego 2016, 11:16
4/0

Kawa wygląda pysznie

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95