kuchnieportal

Produkty do kuchni z tytułem must have 2016

Znamy już przedmioty nagrodzone w plebiscycie must have 2016. Spośród 500 nadesłanych zgłoszeń 70 wyróżniono prestiżowym znakiem must have!. Produkty te zostaną również zaprezentowane na dziesiątej jubileuszowej edycji Łódź Design Festival między 13 a 23 października 2016.

Wyróżnione projekty należą do wielu dziedzin, w tym artykule prezentujemy zestawienie produktów ze znakiem must have, które sprawdzą się w kuchennych aranżacjach.

Czarka (MEESH GLOBAL) – zaprojektowana przez Grynasz Studio uprzyjemni każde śniadanie. Jej cechą charakterystyczną są trójwymiarowe wgłębienia i wypustki, które nawiązują do motywu przewodniego dla całej marki, czyli mocnej kratki, dodatkowo sprawiając, że czarka jest przyjemna w dotyku. Kubek wykonany jest z ceramiki szkliwionej i można go kupić w dwóch wariantach kolorystycznych: czerni bądź bieli.

Produkty_do_kuchni_z_tytułem_must_have_2016.jpg
 
Zestaw śniadaniowy nr 1 (POLSKI STÓŁ) – to propozycja dla tych, którzy do śniadań przykładają szczególne wagę. W skład zestawu wchodzi kryształowa szklanka z Huty Julia idealna do świeżo wyciśniętego soku, kamionkowy talerzyk z Manufaktury w Bolesławcu (na omlety, sałatki czy kanapki) oraz porcelanowa salaterka od Porcelany Kristoff do owsianek bądź musli. Biel i granat dopełniają się tutaj wzajemnie, a cały projekt spaja prosty, ale dekoracyjny wzór występujący na wszystkich elementach. Za projekt odpowiadają Sebastian Pietkiewicz, Magdalena Gazur oraz Michał Rój.

Produkty_do_kuchni_z_tytułem_must_have_2016_1.jpg
 
Kolekcja porcelany i szkła FIRST (VOLA art. of deco) – jeśli szczególnie lubimy celebrować posiłki, wybrać powinnyśmy kolekcję zaprojektowaną przez Marcina Mroczkowskiego. Do jej produkcji użyto ręcznie dmuchanego szkła oraz porcelany pierwszego gatunku, projekty dodatkowo wzbogacając 24 karatowym złotem. Kolekcja FIRST gwarantuje luksusowe i eleganckie posiłki w zaciszu własnego domu.

Produkty_do_kuchni_z_tytułem_must_have_2016_2.jpg
 
Lniane tekstylia stołowe (LUMIO) – eleganckie spotkania przy stole dopełnić mogą wykonane z czystego lnu, w pełni naturalne tekstylia stołowe, które wykorzystywać możemy wedle potrzeb i wyobraźni jako serwetki, bieżniki czy obrusy. Lniana dekoracja doda naszym kuchennym aranżacjom lekkości i subtelności, zapewniając jednak wytrzymałość i praktyczność. Projekt Anny Błaszczyk to tradycyjna inspiracja w nowoczesnej odsłonie.

Produkty_do_kuchni_z_tytułem_must_have_2016_3.jpg
 
Taboret IMUGO (nowymodel.org)
– z jednej strony subtelna dekoracja, z drugiej – funkcjonalny mebel świetny do kuchennej jadalni. Projekt Rajmunda Teofila Hałasa nawiązuje do klasyki polskiego design, dzięki czemu jest ponadczasowy. Jego forma przypominająca owadzie skrzydła doda wnętrzu lekkości i oryginalności. Taboret jest produkowany ręcznie, oklejany naturalnymi kasztanowymi fornirami różniącymi się odcieniem i usłojeniami, dzięki czemu każdy model jest unikalny. Stelaże dostępne są w barwie białej bądź naturalnym odcieniu drewna bukowego, siedziska natomiast w kolorze białym, seledynowym bądź naturalnym fornirowanym.

Produkty_do_kuchni_z_tytułem_must_have_2016_4.jpg
 

Pełna lista projektów wyróżnionych tytułem must have 2016 znajduje się na stronie: www.lodzdesign.com 

MP
19.08.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95