kuchnieportal

Podsumowanie targów ?DOM Z POMYSŁEM?

3 i 4 września w Andrychowie odbyła się V edycja targów „DOM Z POMYSŁEM”. Wydarzenie zgromadziło producentów i dystrybutorów z branż budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz, a także licznych zwiedzających.

Podsumowanie_targów_DOM_I_OTOCZENIE.jpg

W czasie targów „DOM Z POMYSŁEM” zaprezentowano m.in. elementy wyposażenia wnętrz, takie jak meble, produkty do łazienek, małe AGD, elementy wykończeniowe (m.in. podłogi), ofertę firm deweloperskich i budowlanych, systemy dociepleń i systemy zabezpieczeń mienia. Dużym zainteresowaniem cieszyła się oferta kotłów i instalacji a także porady EKODORADCY. Osoby, które planują instalację kotła lub wymianę mógł znaleźć odpowiedni dla siebie produkt, a także zdobyć informacje na temat możliwości dofinansowania inwestycji.

W ramach targów „DOM Z POMYSŁEM” przyznano nagrody dla wystawców. W kategorii Najlepszy produkt zwyciężyły firmy: WOBET-HYDRET Wola Grzymkowa za prezentację reaktora biologicznego ZBH i PANMAR Robert Węgrzyn Krosno za prezentacje Litej dębowej deski podłogowej. W kategorii Kreatywna prezentacja produktów na stoisku najlepsze okazały się firmy: HODER (Dankowice) i KLIMATERM Rafał Matlak (Kozy). NAGRODĘ BURMISTRZA ANDRYCHOWA otrzymał LEGION OCHRONA I PROFER, a NAGRODĘ ORGANZIATORA PPHU ELEKTRO-MIZ Zbigniew Mizerny za prezentację Kotła typu SZTOKER V20 oraz PPH KOSTRZEWA Sp.j.
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95