kuchnieportal

Piekarnik sterowany smartfonem – myMenu

Dzisiaj trudno jest obyć się bez smartfonu albo tableta – stały się one narzędziami przedłużającymi nasze ręce i przenoszącymi myśli na odległość drugiego końca świata. Firma Franke prezentuje piekarnik, który można programować i sterować za pomocą smartfona. Aplikacja myMenu może zrewolucjonizować pojęcie o gotowaniu.

Franke piekarnik mymenu

Firma Franke specjalizuje się w wytwarzaniu nowoczesnych systemów kuchennych. W swojej ofercie proponuje piekarnik Franke myMenu, który wychodzi na przeciw technologii zdalnego sterowania poprzez sieć Wi-Fi. Po zakupie piekarnika można pobrać darmową aplikację na smartfon albo tablet. Aplikacja ta dostępna jest w systemach operacyjnych Android, iOS i Windows Phone, zatem posłużyć się nią można niemal z każdego smartfonu. Znajduje się w niej prawie nieograniczona liczba przepisów, z której można wybierać indywidualne dania lub kompletne czterodaniowe zestawy. Pozwala również dzielić się własnymi kompozycjami i przepisami z przyjaciółmi, wystarczy zrobić zdjęcie potrawy, podać przepis na nią i potrzebne produkty, a potem umieścić na Facebooku, albo dodać do listy własnych przepisów.

Jeszcze bardziej niezwykłą funkcją aplikacji myMenu jest możliwość zdalnego sterowania piekarnikiem za jej pośrednictwem. Wcześniej należy umieścić przyrządzone dania w komorze piekarnika i uruchomić go w dowolnym czasie i miejscu,  na przykład tuż przed przyjazdem z pracy do domu. Aplikacja zadba o proces pieczenia, pilnując temperatury i czasu. Po otrzymaniu sygnału ze smartfonu piekarnik automatycznie rozpocznie cykl pieczenia, oraz poinformuje o jego zakończeniu.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Wszystkie przepisy zawarte w stale aktualizowanej liście można dowolnie modyfikować, tworząc z nich zestawy i przystosowując do liczby osób. Dostaniemy także informacje o kaloryczności posiłku, trudności przygotowania i liczbie możliwych porcji. Przygotowanie potraw pokazane jest krok po kroku na ilustracjach, a funkcja listy zakupów przypomni o konieczności kupienia wszystkich składników.

Franke piekarnik mymenu

Dzięki programowi Kompletne menu i specjalnie zaprojektowanym komorom piekarnika można jednocześnie przygotowywać kilka potraw, od przystawek do deseru, nie obawiając się o pomieszanie smaków i zapachów. Zimne dania wkłada się jednocześnie, a pieczenie odbywa się indywidualnie na poszczególnych poziomach. Kompletne menu obejmuje 3 lub 4 poziomy pieczenia. Takie rozwiązanie znacznie oszczędza czas i energię. Piekarnik posiada również program Wellness, umożliwiający przygotowywanie potraw w niższej temperaturze, dzięki czemu zachowują one naturalny smak i aromat. Natomiast program ?Pizza Plus? daje możliwość pieczenia 3 albo 4 rodzajów pizzy, w zależności od modelu.

Piekarniki Franke są przyjazne w użytkowaniu i eksploatacji, posiadają łatwą do umycia szybę, chłodne drzwi podczas pieczenia, nowoczesną elektronikę, dużą komorę oraz szybką w czyszczeniu emalię wewnątrz niej.

Źródło: materiały prasowe.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95