kuchnieportal

Pfleiderer: nowe kolekcje płyt laminowanych i blatów kuchennych

Firma Pfleiderer, specjalizująca się w produkcji materiałów na bazie drewna przygotowała nowe kolekcje dekorów i struktur płyt laminowanych oraz blatów kuchennych. Produkty charakteryzują się bogatym wzornictwem i kolorystyką oraz unikatowymi strukturami powierzchni.

płyty laminowane pfleiderer

Płyty laminowane to doskonały materiał do produkcji różnego rodzaju mebli. Nowa kolekcja producenta umożliwia stworzenie estetycznych i trwałych rozwiązań przy realizacji frontów, wykończeniu ścian oraz konstrukcji wszystkich rodzajów mebli, od kuchennych po biurowe.

Pfleiderer przygotował piętnaście nowych dekorów. Na szczególną uwagę zasługuje Sosna Bielona, która jest odwzorowaniem drewna sosnowego pomalowanego białą farbą. Jeszcze jaśniejszy jest Modrzew Sibiu: w tym przypadku drewno jest niemal niedostrzegalne, jego struktura jest przykryta warstwą białej bejcy. Niezwykłą naturalnością uzyskaną dzięki wyraźnym słojom i pęknięciom w drewnie cechuje się Dąb Lefkas Ciemny. Natomiast wielbicielom wnętrz chłodnych i nowoczesnych do gustu przypadnie Bodega Szara.W ofercie firmy pojawiły się także blaty kuchenne w siedmiu nowych odsłonach. Rockpile i Dąb Lancelot to rozwiązania dla kuchni drewnianych. Pierwszy, klasyczny charakteryzuje się wyraźnymi słojami. Drugi, surowy sprawdzi się świetnie w kuchniach rustykalnych. Interesującym i odważnym wzorem jest Loft Concrete stworzony z myślą o wnętrzach industrialnych, jak sama nazwa wskazuje, najlepiej sprawdzi się m.in. w pomieszczeniach poprzemysłowych lub na takie stylizowanych. Nowe produkty mogą służyć także jako blaty stołów, biurek oraz parapety. Charakteryzują się również wysoką odpornością na wilgoć, zarysowania i przebarwienia.

Materiały pochodzą ze strony producenta.

Zobacz gotowe projekty:

Projekty domów szkieletowych

Projekty domów drewnianych

Projekty garaży

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95