kuchnieportal

Perły Ceramiki – czyli projektanci na start!

Perły Ceramiki – czyli projektanci na start!

Firma CAD Projekt K&A, producent profesjonalnego oprogramowania służącego do projektowania wnętrz, we współpracy z redakcją kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”od wielu lat organizują prestiżowy konkurs projektantów i architektów wnętrz. Przed nami jego kolejna, ósma edycja! Z jakim zadaniem konkursowym przyjdzie się zmierzyć uczestnikom podczas tegorocznej odsłony tego wydarzenia?

Prawdziwe perełki!

Dom dla dwojga z antresolą – tak brzmi motyw przewodni zbliżającego się finału konkursu Pereł Ceramiki UE.  W pierwszym etapie biorący w nim udział architekci zapoznają się z najnowszą ofertą płytek ceramicznych, po to aby w kolejnej części zadania móc wykorzystać wybrane wzory do swojego autorskiego projektu. W każdej pracy konkursowej musi zostać użyta przynajmniej jedna kolekcja płytek lub okładzin ściennych i podłogowych nagrodzonych PERŁAMI CERAMIKI UE 2019, które uczestnicy konkursu znajdą w bazie pod tym samym tytułem. Ponadto projekt musi zostać wykonany w oprogramowaniu firmy CAD Projekt K&A, a następnie przesłany najpóźniej do 10 lutego 2020 r. przez formularz na stronie konkursowej.

Warto również wspomnieć kim są właściciele domu, który zostanie odmieniony przez jednego z uczestników konkursu. To para z Poznania, która na bieżąco śledzi trendy i ceni sobie dużo wolnej przestrzeni. Na stronie konkursowej –konkurs.plytkiceramiczne.info.pl – znajdziemy wstępną dokumentację techniczną oraz rzuty wnętrza konkursowego, bazę Perły Ceramiki UE 2019 oraz FORMULARZ przez który przesyłamy projekty konkursowe. W skład jury wchodzą organizatorzy wydarzenia – czyli osoby mocno związane z branżą projektową. Ocena będzie uwzględniać m.in. innowacyjność zastosowanych rozwiązań, również pod kątem płytek ceramicznych, kreatywność oraz jakość wizualizacji i dokumentacji technicznej.

dom dla dwojga

Laureaci konkursu, który wyróżnią się na tle wszystkich uczestników, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody! Wśród nich bony na usługi CAD Projekt K&A, prezentacja podczas uroczystej Gali Laureatów Pereł Ceramiki UE, oraz  nagrody pieniężne.

W ramach pierwszego etapu konkursu, od maja do grudnia 2019 r., projektanci i architekci wnętrz oddali najwięcej głosów na kolekcje: FRATTO marki AG Home; HIKA marki Cersanit oraz LOVE YOU NAVY marki Opoczno, przyznając tym kolekcjom tytuł Pereł Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2019.

Pierwszy etap konkursu firma CAD Projekt K&A zakończyła tworząc po raz kolejny wyselekcjonowany katalog z nowościami rynkowymi, czyli bazę Perły Ceramiki UE 2019, w której zaprezentowana jest przeszło 30 kolekcji nagrodzonych tytułami Perła Ceramiki UE 2019, Perła Ceramiki Dystrybutorów 2019 oraz Perłami Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2019.

Więcej informacji dotyczących tegorocznej edycji „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor”- dostępnej jest na konkursowej stronie internetowej i na stronie CAD Projekt K&A.

 

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95