kuchnieportal

Pasja i temperament – kuchnia Freggia Professionale

Pasja w gotowaniu to podstawa. Bez niej, nawet przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów, nie uda się nic. Nie oznacza to jednak, że takie właśnie sprzęty nie są ogromnym wsparciem w kuchni. Producenci wychodząc na przeciw wymaganiom zarówno amatorów jak i profesjonalnych kucharzy, prezentują coraz ciekawsze rozwiązania. Nowa linia Professionale marki Freggia z całą pewnością jest tego przykładem. Pięciopalnikowa kuchnia gazowa z powiększonym piekarnikiem oraz stylowy okap przyścienny.

Pasja_i_temperament_kuchnia_Freggia_Professionale.jpg

Włoska firma Freggia zaprezentowała najnowszą kuchenkę gazową linii Professionale. Zaprojektowana w dwóch wersjach: z piekarnikiem gazowym lub eklektycznym. Ich pojemności zostały powiększone i w zależności od modelu, sięgają teraz od 110 l do nawet 119 l. Kuchenka wyposażona jest w pięciopalnikową płytę do gotowania, co znacznie przyspiesza czas przyrządzenia nawet najbardziej wystawnej kolacji, składającej się z wielu dań. Jej dodatkowym atutem jest palnik „potrójna korona”, pasujący także do garnków o dużej średnicy. Komfort oraz bezpieczne korzystanie ze sprzętu zapewniają żeliwne ruszty oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Na szczególną uwagę, w kuchni Freggia, zasługuje powiększony, wielofunkcyjny piekarnik. Idealnie odpowiada on na aktualne potrzeby konsumentów. Jest wyposażony w grill, profesjonalny rożen a także fukcje tj. rozmrażanie i pieczenia z termoobiegiem. Taki zestaw znacznie skróci czas gotowania i ułatwi przygotowywania potraw. Urządzenie zostało również wyposażone w sterowany dotykiem, intuicyjny wyświetlacz, który ułatwia kontrolę czasu pieczenia. Kuchenka zaprojektowana została w trzech wersjach kolorystycznych: klasycznym inox, delikatnym szampańskim oraz intensywnym antracytowym. Kuchenkę Freggia, ale także stylowy design. Lustrzane drzwi, metalowe uchwyty oraz srebrne teleskopowe nóżki, nadają jej nowoczesnego i niebanalnego charakteru.

Kropkę nad i w każdej kuchni powinien stanowić okap. Dzięki niemu możemy cieszyć się komfortem gotowania bez konieczności uchylania okna. Model Freggia CHPO9X, posiada funkcję Clean air, co pozwala na ciągłą cyrkulację powietrza oraz sterowanie soft touch, czyli łatwą i szybką obsługę. Ciekawym elementem wyposażenia są 4 poziomy intensywności pracy, co pozwala na wybór optymalnego trybu jego działania. Wysoką wydajność pochłaniacza zapewnia silnik, gwarantujący moc ssania na poziomie 728 m3/h, obniżając jednocześnie natężenie hałasu. Okap posiada również trwałe innowacyjne filtry-deflektory przeciwtłuszczowe, wykonane z aluminium i ze stali.

Pasja_i_temperament_kuchnia_Freggia_Professionale_2.jpg

Wolnostojące kuchnie Freggia linii Professionale  kosztują od 7 199 zł zł do 7 499 zł zł.
Okap przyścienny Freggia CHPO9X to koszt rzędu 2 249 zł.

źródło: materiały prasowe
opr. AG
20.04.2016

Polecamy:
 

2 komentarze

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
olesia28
1 marca 2017, 15:37
1/0

Piękny sprzęt 🙂 Profesjonalna kuchenka do profesjonalnej kuchni.
Niesamowicie by się prezentowała w otoczeniu mebli ze stali nierdzewnej

ada
20 kwietnia 2016, 11:06
1/0

dodatkowy palnik w kuchence zawsze się przyda! Wygląd kuchenki też bardzo interesujący, ogólnie bardzo ciekawa propozycja!

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95