kuchnieportal

Oferta Hurtowni Frontów MBS wzbogacona o designerskie okapy kuchenne

Hurtownia Frontów MBS (woj. wielkopolskie) rozszerzyła swoją ofertę o okapy firmy VDB. Różnorodne modele o doskonałych parametrach technicznych i dopracowanym designie będą funkcjonalnym oraz estetycznym dopełnieniem mebli kuchennych. 

Oferta-Hurtowni-Frontów-MBS-wzbogacona-o-designerskie-okapy-kuchenne.jpg
Fot. Okap kominowy DB6/DB9, VDB, www.frontybrw.pl

Hurtownia Frontów MBS jest jednym z nielicznych dystrybutorów okapów firmy VDB w województwie wielkopolskim. Rozszerzenie oferty o sprzęt AGD to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów firmy MBS, którzy w jednym miejscu mogą nabyć fronty kuchenne i dopasowane do nich stylistycznie okapy.

?Podejmując decyzję o marce okapów, których chcemy być dystrybutorami, braliśmy pod uwagę kilka czynników. Bardzo ważne były dla nas parametry techniczne, takie jak głośność czy wydajność urządzeń. To one decydują bowiem o walorach użytkowych okapów? – mówi p. Joanna Borkowska Kierownik Hurtowni Frontów MBS z Sadów (woj. wielkopolskie) ? ?Istotny był także design, ponieważ okapy pełnią w kuchni nie tylko rolę praktyczną, ale także muszą być jej ozdobą?.

Oferta-Hurtowni-Frontów-MBS-wzbogacona-o-designerskie-okapy-kuchenne-2.jpg
Fot. Okap kominowy City I oraz okap okap kominowy City S, VDB, www.frontybrw.pl

Modele dostępne w ofercie firmy MBS zachowują najwyższe standardy techniczne. Zapewniają komfortowo cichą pracę i dokładne przefiltrowanie powietrza znajdującego się w kuchni. Ich głośność na najwyższym biegu wynosi zaledwie od 51 do 55 db (z wyjątkiem bardzo wydajnego modelu DB6/DB), co odpowiada normom przewidzianym dla średniego biegu pracy silnika. Natomiast wydajność poszczególnych okapów oscyluje między 1000m3 a 320m3. Dzięki temu spełniają one wymagania zarówno dużych jak i mniejszych kuchni. To bowiem metraż wnętrza warunkuje, jaką wydajność powinien posiadać zamontowany w nim okap.

Oferta-Hurtowni-Frontów-MBS-wzbogacona-o-designerskie-okapy-kuchenne-3.jpg
Fot. Okap przyścienny Wetro Zen i okap przyścienny Wetro Moon, VDB, www.frontybrw.pl

Poza parametrami technicznymi, okapy dystrybuowane przez Hurtownie Frontów MBS odznaczają się przemyślanym i różnorodnym designem. Wśród nich odnajdziemy modele nowoczesne, jak i tradycyjne. Pierwsze dopełnią m.in. wygląd kuchni minimalistycznych utrzymanych w bieli, kuchni black&white czy inspirowanych stylem glamour. Niezwykle dekoracyjnym akcentem we wnętrzu będzie np. okap Wetro, którego obudowa wzbogacona jest szklanym panelem z grafiką.

Oferta-Hurtowni-Frontów-MBS-wzbogacona-o-designerskie-okapy-kuchenne-4.jpg

Fot. Okap przyścienny Royal V i okap przyścienny Senti, VDB, www.frontybrw.pl

Tradycyjne modele okapów podkreślą natomiast styl kuchni klasycznych czy rustykalnych. Wzbogacone są one o elementy ozdobne, takie jak listwy czy dodatkowe aplikacje nanoszone na czasze okapu. Ciekawą propozycją jest m.in. okap Senti, który występuje w aż 59 wariantach kolorystycznych idealnie dopasowanych do frontów dostępnych w ofercie Hurtowni MBS.

Oferta Hurtowni Frontów MBS przeznaczona jest dla odbiorców hurtowych i zakładów stolarskich.

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95