kuchnieportal

Nowy Showroom SAS i Jazda Próbna Kuchni

W styczniu firma SAS, dystrybutor najwyższej jakości produktów dla przemysłu meblowegouruchomił SAS Showroom, który powstał we współpracy z marką Blum. Jednym z jego elementów jest Jazda Próbna Kuchni – projekt dedykowany studiom mebli kuchennych, architektom i projektantom wnętrz. To unikatowa usługa, która daje możliwość wykonania próbnego projektu kuchni za pomocą ruchomych modeli szafek. Na „Jazdę próbną kuchni” projektanci i architekci wnętrz zapraszają swoich klientów, którzy dzięki temu mogą „wypróbować” projekt kuchni jeszcze przed jego realizacją.  

SAS=showroom.jpg

Firma SAS na powierzchni 250m2 zaaranżowała SAS Showroom, w którego skład wchodzą trzy kuchnie, pokoik dziecięcy, łazienka, salon, garderoba i sala konferencyjna. To modelowe ekspozycje, które pozwalają wypróbować działanie systemów meblowych, zapoznać się z wzorami i kolorami frontów, materiałami na blat roboczy oraz systemami do zabudowy garderoby, a przez to łatwiej podjąć decyzję odnośnie ich wyboru.

Jazda-próbna-kuchni.jpg

Jazda Próbna Kuchni to jeden z elementów przedsięwzięcia SAS Showroom. Stwarza niepowtarzalną szansę zobaczenia własnej kuchni już na etapie projektowania, kiedy wszelkie zmiany są łatwe do wprowadzenia. Wykorzystuje się w niej ruchome modele szafek w skali 1:1, które ustawia się zgodnie z projektem pomieszczenia. Dzięki temu można przekonać się, jak kuchnia będzie wyglądała w rzeczywistości oraz wyeliminować wszelkie niedogodności i ewentualne błędy na etapie projektowania zabudowy.

Zobacz: Nowy showroom SAS!


Aby wziąć udział w Jeździe Próbnej wystarczy zjawić się z planem pomieszczenia i projektem kuchni. Doradcy firmy SAS bezpłatnie udzielą fachowej porady dotyczącej ustawienia zabudowy pod kątem jej funkcjonalności i wygody użytkowania. Osoby odwiedzające SAS Showroom mogą dowiedzieć się m.in. jak dobrać najbardziej optymalną dla siebie wysokość blatu i zaplanować wnętrze szafek kuchennych, aby były one praktyczne, a korzystanie z nich maksymalnie komfortowe. W prezentacjach wykorzystywane są systemy firmy Blum.
Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95