kuchnieportal

Nowoczesne szuflady Modern Box jeszcze bardziej funkcjonalne

Niezwykle popularny system szuflad Modern Box – hit sprzedaży GTV – jest nieustannie udoskonalany przez konstruktorów. Nowością, dostępną obecnie na naszym rodzimym rynku, są szuflady Modern Box z systemem Push To Open.

Modern Box Push to Open

Jednolitą, gładką przestrzeń frontów meblowych, jakże chętnie widzianą w nowoczesnych kuchniach, zapewni jedynie zastosowanie bezuchwytowych rozwiązań takich jak Modern Box z systemem Push To Open. Dzięki niemu możemy otwierać szuflady kuchni poprzez ich delikatne naciśnięcie.

 

Modern Box Push to Open

Wysokiej jakości, precyzyjny mechanizm, zapewnia komfort użytkowania, a oferta dodatkowych akcesoriów, sprawia, że Modern Box jest najbardziej kompletną ofertą systemu szuflad na rynku. Maciej Chełkowski, Manager Sprzedaży GTV mówi ? ?Aktualna oferta systemu Modern Box została poszerzona o wersję opartą na prowadnicach Push to Open. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, na którym coraz częściej spotykamy się z projektami mebli z frontami bez uchwytów. Staramy się zawsze iść z duchem trendów, nie zapominając również o jakości, która w GTV zawsze idzie w parze z przystępną ceną.?

Szuflady Modern Box uzyskały międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich doskonałą, jakość, które gwarantuje długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie, min. certyfikat wystawiony przez SGS. Debiut produktu, m.in. na rygorystycznym rynku Wysp Brytyjskich, umożliwiło z kolei uzyskanie certyfikatu FIRA. System Modern Box otrzymał również pozytywną opinię Ośrodka Inżynierskiego Kształtowania Jakości Wyrobów ATEST (zgodność z wymaganiami wytrzymałości i trwałości zawartymi w normie PN-EN 15338 + A1:2012) Testy, które przeprowadził Ośrodek Atest wykonano według trzeciego, najwyższego poziomu badań.

GTV

GTV to polska firma istniejąca 11 lat na rynku. Jest jednym z czołowych w kraju producentów akcesoriów meblowych i oświetlenia. Działa na wielu rynkach europejskich. Produkty tej marki wyróżnia dbałość o normy bezpieczeństwa i jakości, a także estetyka. 
Linia Prestige firmy GTV to produkty specjalnie wyselekcjonowane, o wysokiej jakości i estetycznej formie. Optymalna cena tych akcesoriów i oświetlenia sprawia, że pozwolić sobie na nie mogą wszyscy klienci. Dożywotnia gwarancja niektórych z produktów podnosi ich atrakcyjność. 

Czytaj więcej:

Kuchnia skandynawska

Program do projektowania kuchni

Mała kuchnia

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95