kuchnieportal

Nowatorskie rozwiązania do Twojej kuchni

Nowatorskie rozwiązania do Twojej kuchni

Nowoczesne kuchnie coraz lepiej wpisują się w nasze oczekiwania – zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Co oferują nam producenci mebli i jakie nowatorskie rozwiązania możemy wykorzystać we wnętrzach? Zobaczmy na przykładzie najnowszej oferty niemieckiego producenta mebli kuchennych, firmy Nolte Küchen.

Szafka z windą – idealna do przechowywania Thermomix’a

W naszych kuchniach coraz częściej pojawia się Thermomix – wielofunkcyjne urządzenie do gotowania. Odpowiedzią Nolte Küchen na ten trend jest nowatorska szafka narożna z windą – idealna do jego przechowywania. Mechanizm windy sprawia, że bez wysiłku możemy wysunąć półkę z Thermomix’em z zabudowy. Po naciśnięciu przycisku ruchoma część blatu unosi się, a na jej miejsce pojawia się półka z urządzeniem.

Nowatorskie rozwiązania dla kuchni - szafka na thermomixNarożna szafka z windą sprawdzi się również jako schowek na inne, cięższe przedmioty. Winda jest wyposażona w gniazdo elektryczne, dzięki czemu możemy korzystać z urządzeń bez ich przenoszenia. Wygodnie, szybko i komfortowo.

Regały Cube z przesuwnymi frontami

Innym, popularnym trendem jest umieszczanie w kuchni mebli kojarzonych przede wszystkim ze strefą dzienną. I tak obok standardowej zabudowy kuchennej często pojawiają się regały czy otwarte półki. W swoje najnowszej kolekcji Nolte rozwinęło ten koncept, wprowadzając system metalowych regałów Cube o wysokości 45 mm. Wyróżnikiem Cube są przesuwne fronty, których położenie możemy dowolnie zmieniać, przysłaniając wybrane półki.

Industrialne regały Cube sprawdzą się również w salonie czy jadalni. W przypadku kuchni otwartych możemy pójść o krok dalej i postawić na jednolitą stylistykę, wybierając meble do strefy dziennej z tej samej kolekcji Nolte, co meble kuchenne.

Nowatorskie rozwiązania do kuchni - regał Cube

To jednak nie wszystko. Nolte daje nam teraz również możliwość zamówienia mebli do pomieszczenia gospodarczego, np. pralni. Wysoka jakość wykonania i sprawdzone materiały wykorzystywane przez producenta gwarantują trwałość takiej zabudowy.

Nowatorskie rozwiązania do kuchni - korpusy Korpusy mebli dopracowane w każdym detalu  

Wygląd kuchni w dużej mierze zależy od detali, również tych, których nie widać na pierwszy rzut oka. W ofercie Nolte Küchen dbałość o szczegóły przejawia się m.in. w koncepcji korpusów. Co to oznacza? Wszystkie części tworzące korpus mają identyczny kolor. Wprowadzenie nowego wzoru do oferty wiąże się zatem z wdrożeniem elementów uzupełniających w tym samym odcieniu: półek, uszczelek i tylnej części. Nolte Küchen jest jedyną marką mebli, u której znajdziemy takie rozwiązanie.

W najnowszej ofercie Nolte pojawiły się cztery nowe kolor korpusów: Papyrus grau (szary), Beton, Arctic white (arktyczna biel) i Walnut royal (orzech włoski).

Blaty o strukturze drewna

Korpusy to nie jedyny przykład dbałości Nolte o detale. Naszą uwagę zwróciła również nowa odsłona blatów dopasowanych wizualnie do frontów Artwood o strukturze drewna. Dzięki zastosowaniu ulepszonej faktury, blaty i fronty Artwood zyskały identyczny wygląd. Nowoczesna technologia produkcji pozwoliła osiągnąć taki efekt, przy zachowaniu wysokich właściwości użytkowych blatów. Mimo strukturalnego wyglądu są one łatwe w utrzymaniu w czystości.

Rynek oferuje nam rozwiązania, dzięki którym kuchnia jest miejscem przyjaznym, komfortowym i ułatwiającym codzienne prace. Wysoka funkcjonalność idzie w parze z dopracowanym wyglądem, a kuchnia staje się wizytówką domu i przestrzenią, w której chce się przebywać.

3.11.2017

2 komentarze

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Paulla_mm
5 stycznia 2018, 14:56
0/0

szafka winda – mistrzostwo 😀

Roman
8 listopada 2017, 19:57
0/1

Piękna kuchnia

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95